2020 Yılında GSM operatörleri Ne kadar F/P Çalışıyor ?

Hangi Operatörden Memnunsunuz

• Turkcell

Kullanılan: 4 50.0%
  • Vodafone

Kullanılan: 4 50.0%
  • Turk Telekom

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
Ben İstanbul ve Antalya da Vodafone ve Turkcell operatörünü kullandım ama nedense Vodafone çekmeyen internet yapmış Nerde denesem İnternet Hızlarım rezalet Beşiktaş Meydanda 4G de 0.58 Downland 1.42 Upload degerlerini gördüm
Turkcell Pahalı fiyatlar vermesine karşılık hizmetinde hiç bir sıkıntı yaşamadım
Sizce 2020 yılında internet Hızları Ne olmalı ?

5G ye hazırmıyız ?

Hangi operatörü Kullanıyorsunuz ve Memnun musunuz ?

Operatörnüz genel olarak Hangi şehirde Kullanıyorsnuz ?

Hangi Operatörde hangi paketleri kullanıyorsunuz.

Sorun yaşayarak Şikayet kaydı oluşturup Çözüme ulaştınız mı ?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Vodafone paketlerden memnunum diğer hatlara göre daha avantajlı.. bir çekmeme problemi yaşamadım

Reaksiyon puanı
4
opp.jpeg
op.jpeg

Reaksiyon puanı
4
Turkcell'in internet hızı tabiki de daha iyi bu tartışılmaz.

Fakat sizin cihazda sorun var heralde şimdi denedim speed test ile 50 MB çıktı vodafone
Ben 10 u nadir geçiyoryor Bazen 60 ı görüp aşşagı yine iniyor Ama Turkcellde hiç sıkıntı olmuyor açık alan kapalı alan

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bunu konuyu görünce ne kadar f/p olduğunu daha önce yurt dışıyla karşılaştırmıştım onu hatırladım. Şimdi güncel olarak bir bakınalım.

Vodafone (Türkiye);
İlk 3 Ay 70, Sonraki 12 Ay 79TL
25GB + 1 Tane Sınırsız Sosyal Medya Uygulaması + İlk Ay 20GB Hediye
1500dk + 250SMS

AT&T (Amerika);
75$ (ki Otomatik Ödemeyi açarsan 50$)
Tamamen Sınırsız İnternet, 22GB kullandıktan sonra eğer hatta trafik varsa yavaşlayabilir. (Ortalama sunduğu hizmet 38Mbit'miş bu değerden az olacak işte) + 5G Hizmeti Kullanıma Açık
Sınırsız internetinizden 10GB kadar Mobil Erişim Noktası ile paylaşabilirsiniz. (Sınırlamışlar olsun o kadar)
1080p canlı yayın yapılabiliyormuş bunu neden ayrı olarak yazmışlar bir fikrim yok bazı paketlerde kapalı.
Meksika ve Kanada ile sınırsız iletişim. (İnternet, Dakika, SMS)
100'den fazla ülke ile (Türkiye dahil değil) SMS. (Sınırsız)

50$ demek 350TL demek. Yani 75TL ile gayet iyi bir hizmet alıyoruz ancak ülkesel durum olarak ne yazık ola (Gerek hız, gerek fiyat olarak (25 birimpara 25 birimparadır)(lokasyona göre değişir tabi) kötü bir hizmet alıyoruz. Her şeyin daha iyisi oluyor. :/