2013

Tepelii

Asistan
Sayın Sdn Forum Sakinleri : Bütün Üyelerimizin Yeni Yılını Kutluyorum..Yeni Yıl Dileklerimizi Burda Kutlamak Adına Bir Konu Açayım Dedim.Herkese Mutlu,Huzurlu Bir Yıl Diliyorum :rolleyes:

İnsanlardan beklentim olmadığı gibi,
Saliseler,
Saniyeler,
Dakikalar,
Saatler,
Günler,
Aylar,
Ve yıllardan da bir beklentim yok.

:p

Yinede mutlu yıllar.

Teşekkürler arkadaşlar yeni yıl herkese sağlık, huzur ve mutluluk getirsin, şükürler olsun bir seneyi daha geride bıraktık.

Hepimize mutlu, sağlıklı yıllar. Hep birlikte nice mutlu senelere, her ne kadar ara sıra tartışsak da önemli değil onlar. :)

@ReDo @aquess1999 @|SeYYaH|@__kadıköyRAP__@real madridli @-Beneficence-@re13el@Tepelii @Alnair Alsad @Korpe @hamza5806 @Strake @spybot @bewko @pesimist @tolgacem @trnc @Rom. @erenberk @ozkanbey @deatmania @byunker @angel75 @mr_rain @Kurşun Kalem @Troy @haqy

• Hepinize hayırlı seneler :)

Bu arada bir sıralamaya göre yazmadım.Aklıma geldikçe yazdım.
sana hayırlı seneler Kenpachi isimleri ezbere mi yazdın :)

Öyle Ama İnşallah 2012 De Yasadıgımız Üzücü Olayları Ülke Olarak Yasamayız..Yani Şehit Olayları , Deprem Olayları Gibi Konulardan Bahsediyorum..Allah Kimseye Dert Zeval Vermesin.
tabiki orası öyle ama korkarım ki yaşadığımız çoğu siyasi olayları bu senede aynen yaşayacağız gibi yıllardır süregelen vakalar var ve bence sürmeye devam edecekler

Yeni yıl sdn ahalisine, Türk milletine ve tüm dünyaya barış, mutluluk, huzur getirsin. :biggrin:

sana hayırlı seneler Kenpachi isimleri ezbere mi yazdın :)

tabiki orası öyle ama korkarım ki yaşadığımız çoğu siyasi olayları bu senede aynen yaşayacağız gibi yıllardır süregelen vakalar var ve bence sürmeye devam edecekler

Aklımdakilerle online listesinde ve muhabbetim olanları yazdım.Modları bakarak yazdım.Aslında tüm online listesini yazıcaktım ama üşendim :D

Bende herkesin yeni yılı kutlarım.

cyOOH.gif

Teşekkürler arkadaşlar sizlerinde mutlu yıllar geçirmesini dilerim. :)
2013'e girmeden söyliyim seneye görüşürüz :p

@ReDo @aquess1999 @|SeYYaH|@__kadıköyRAP__@real madridli @-Beneficence-@re13el@Tepelii @Alnair Alsad @Korpe @hamza5806 @Strake @spybot @bewko @pesimist @tolgacem @trnc @Rom. @erenberk @ozkanbey @deatmania @byunker @angel75 @mr_rain @Kurşun Kalem @Troy @haqy

• Hepinize hayırlı seneler :)

Bu arada bir sıralamaya göre yazmadım.Aklıma geldikçe yazdım.
Teşekkür ederim. :)
Senin ve tüm arkadaşların yeni yılı iyi geçsin. :)
Herkese Mutlu Yıllar. :flowers: