20000 - 25000 TL arası çok kaçan araç tavsiyesi

SİZ OLSANIZ HANGİ MODELİ TERCİH EDERDİNİZ.

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket şu zamanda kapanacak: .

Bu konuyu okuyanlar

GtiMaxwell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabar Arkadaşlar , Araba almayı düşünüyorum. ilk arabamı alacağım için fikirleriniz benim için çok önem arz ediyor. Aslında Aklımda Mercedes Benz 1973 Model araçlardan vardı , fakat onlar masraflı olabileceğini düşünüyorum. aracın modeli sedan,stationwagon vs. farketmez. bu fiyata masraf yapmayacak gaza bastımmı hakkını verecek bir araç lazım. her türlü öneriye açığım örneğin alfa romeo gibi araçlarıda önerebilirsiniz. parçası pahalı gibi şeyler sorun değil. motor aksamı gibi konularda sıkıntı çıkarmaması çok önemli. Masrafdan Kastım ise Kendiliğinden çıkacak olan masraflardır. sonuçta çalışan ve ev geçindirmek zorunda olmayan biriyim. keyfe keder masraf yapacağım. jant,turbo,chip,spolier,VTaban,AmerikanPark,Ses sistemi gibi şeyleri ilerleyen zamanda taktıracağım. Sakın kafanızda Mazot,Lpg gibi konular takılmasın. benzinli arabayada binerim. yeterki bu fiyata motoru sıfır sıkıntı olsun ve asfaltı kazıyıp gitsin :)

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
2009 Model Hyundai Accent Era 88.000 km tüm bakımları yetkili servisinde yaptırılmış tüm parçaları orijinaldir. 105 Hp 1.5 Dizel.İlgilenirseniz yardımcı olurum.

ali.clay

Asistan
Reaksiyon puanı
21
arkadaş çok kaçsın diye 73 model arabaya gözü karartmış accent era diyosun :):)

sifirbakiye

Profesör
Reaksiyon puanı
437
Sahibinden.com da Nissan Primera 2.0 GT modeline bak az yakar çok kacar.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Araba kaçıyor ancak can güvenliği yok
Aman hocam siz arabaları kıyaslarken araçların konumunu segmentini f/p oranını göz önünde bulundurmuyorsunuz galiba.Merakımdan soruyorum hangi araçla ve kaç km hızla bu kanıya vardınız ?

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Aman hocam siz arabaları kıyaslarken araçların konumunu segmentini f/p oranını göz önünde bulundurmuyorsunuz galiba.Merakımdan soruyorum hangi araçla ve kaç km hızla bu kanıya vardınız ?
Accent ile 150+ üstünde bu kanıya vardım. 30 ile duvara toslayınca arabanın komple gitmesinden vardım. 6 bin lira masraf çıkmasından bu kanıya vardım.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
ford focus a biniyorum. 1.6tdci 109hp.
accent eranın 0-100 ü 11.5 saniye.
11.5 saniye hızlı bi araç klasmanına girmez.
Hızlı bir araç olduğunu beyan etmedim.Performanslı bir araç.Tabi sizin kriterleriniz daha farklı anladığım kadarı.

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Accent ile 150+ üstünde bu kanıya vardım. 30 ile duvara toslayınca arabanın komple gitmesinden vardım. 6 bin lira masraf çıkmasından bu kanıya vardım.
Standartlar değişmediyse 100-120km-h ile hiç bir araçta güvende değilsiniz zaten.Ürünleri kıyaslarken f/p oranını da göz önünde bulundurmakta fayda var diye düşünüyorum.Neyse geçmiş olsun diyeyim.Allah başka kaza bela vermesin!

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Standartlar değişmediyse 100-120km-h ile hiç bir araçta güvende değilsiniz zaten.Ürünleri kıyaslarken f/p oranını da göz önünde bulundurmakta fayda var diye düşünüyorum.Neyse geçmiş olsun diyeyim.
Hız hissetme olayı var mesela onu anlatıyorum arabanın hissiyatı güven vermiyorsa sıkıntı var.

GtiMaxwell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Recep95 Çok saol biraderim ama Hyundai Düşünmüyorum. Şuan Aklımda hala Mercedes W115 Kasa var. Belkide Golf MK3 GTİ Olabilir. Ama tabii ki kullanmadığım için bilemiyorum nasıl araçlar.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Honda Civic Benzinle Bineceksen Çok Yakar. Ben Olsam Temiz Bi Comfortline Golf 4 Alırdım.Golf 4 Golf serisinin en iyisidir. Tüp ü Takar Gezerdin

GtiMaxwell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
alpacino_34 Konuyu Değerlendirip bilgilendirme yaptığın için teşekkür ederim. Golf 4 önerini değerlendireceğim. Şuanlık Araştırmakta olduğum 2004 Subaru İmpreza var.

Son mesajlar