2000 TL ye kadar suya dayanıklı telefon önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

Can Keleş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
7 plus 128 gb 4900 tl ortalama fiyat
S6 edge plus 32 gb 2000 tl ortalama fiyat
Fark bu ama s6 edge plusta ucuz değil tabi

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
S6 Edge Plus ucuz muydu?:D
Su testlerinden geçmişler 1 metrede 30 dakika kalabilmişler fakat sen sokarda su alırlarsa biz garanti vermiyoruz diyor Apple.
Fakat kullanılabiliyor suyun içinde.Adamların reklamında su altı fotoğrafı-videosu var daha ne kanıt lazım zaten işte :) Çok abartmasan rahatlıkla kullanılabilir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fakat kullanılabiliyor suyun içinde.Adamların reklamında su altı fotoğrafı-videosu var daha ne kanıt lazım zaten işte :) Çok abartmasan rahatlıkla kullanılabilir.
Ben kullanılamıyor mı dedim? Adamlar dümdüz biz su alırsa garanti vermiyoruz diyorlar.Ben neyi abartıyorum?

HeartSoaker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben kullanılamıyor mı dedim? Adamlar dümdüz biz su alırsa garanti vermiyoruz diyorlar.Ben neyi abartıyorum?
Yanlış anladın.Sen abartmıyorsun,suya dayanıklı diye abartıp tüplü dalış yaparsan telefon gider tabiki.Yani kullanımı abartmadan sokabilirsin suya.

yakupbgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kesinlikle xperia m5 derim 2. el aldım 750 tl ye ekranını bozdum arka kapağını kırdım 250 de oraya 1000 liraya geldi ama 2. olduğu için görmezden gelirim telefona gelnce kesinlikle öneriyorum

fatihdalli00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 edge aslq alma trlefonda mühendislik hatası olan seriler var telefonda boydan pembe cizgi oluşuyo samsung son yıllarda kaliteden ödün vermeye de başladı bence kıbrısta uygunsa U11 süper bir telefon bende m10 kullanıyorum samsung da kullandım ama HTC çok daha iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
S7 edge aslq alma trlefonda mühendislik hatası olan seriler var telefonda boydan pembe cizgi oluşuyo samsung son yıllarda kaliteden ödün vermeye de başladı bence kıbrısta uygunsa U11 süper bir telefon bende m10 kullanıyorum samsung da kullandım ama HTC çok daha iyi
S8 2650 TL imiş orada U11'de o fiyatlardadır ve alamam diyor. Biraz konuyu okuyun lütfen.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
Samsung galaxy s7 edge öneririm biraz daha bütçeni arttıman gerekebilir En iyi telefonlardan LG gibi telefonlar zaten android desteği yok çok sağlam değiller LG G6 alacaksan onun yerine Samsung galaxy s8 al daha iyi
Ne demek lgnin android desteği yok g4 e bile nougat geldi samsungla aynı samsungta note 5 e nougat verdi guncelleme konusunda sıkıntısı yok fakat denildiği gibi ön kamerası kötü ayrıca çok düşükte olsa kronik sorun çıkma ihtimalide var o yüzden s7 edge
--- Gönderi Güncellendi ---
Ole bisey kesinlikle yok zaman gectikse aslinda daha iyi oluyor samsung ayrıca o samsungun kendi hatasi oldugundan direk servis degistirip veriyor

fatihdalli00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ne demek lgnin android desteği yok g4 e bile nougat geldi samsungla aynı samsungta note 5 e nougat verdi guncelleme konusunda sıkıntısı yok fakat denildiği gibi ön kamerası kötü ayrıca çok düşükte olsa kronik sorun çıkma ihtimalide var o yüzden s7 edge
--- Gönderi Güncellendi ---

Ole bisey kesinlikle yok zaman gectikse aslinda daha iyi oluyor samsung ayrıca o samsungun kendi hatasi oldugundan direk servis degistirip veriyor
Camı değişmekle uğraşıyosun değişiyo aynı tel amcamda var 40cm den yere düştü camı kırıldı yan çerçeve boyası attı alalı 1 yıl olmadı camı zaten 1k bence özellik bakımından o kadar para da verilmez

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar 1600tl ye sıfır LG G6 var.İnternetten de araştırdım baya G6 da kronik sorun yok ghost screen ısınma vs gibi sorunlar yok ne dersiniz alayımmı kamerasıda hoşuma gitti

M

Murat Burç

SDN Okuru
arkadaşlar 1600tl ye sıfır LG G6 var.İnternetten de araştırdım baya G6 da kronik sorun yok ghost screen ısınma vs gibi sorunlar yok ne dersiniz alayımmı kamerasıda hoşuma gitti
Abi nasıl buldun onu ? Niye bekliyorsun alsana :D TR garantili mi?

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şöyle diyorum senin alacağın telefonun servisine orada ithalatçı mı bakıyor yoksa LG'mi ?
ithalatcı bakıyor ama bizdeki teknık servisler sizdeki gibi diğil yani iyi iş çıkartıyolar bizde Vatan Teknosa gibi yerler yok telefoncular var aldığın yer garantisini veriyor.Bu arada bizde de türkcell veya vodafoneden alırsak fiyat pahalıya kaçıyor

M

Murat Burç

SDN Okuru
ithalatcı bakıyor ama bizdeki teknık servisler sizdeki gibi diğil yani iyi iş çıkartıyolar bizde Vatan Teknosa gibi yerler yok telefoncular var aldığın yer garantisini veriyor.Bu arada bizde de türkcell veya vodafoneden alırsak fiyat pahalıya kaçıyor
Servise iyi diyorsan al geç.
O fiyata başka hangi cihazlar var? 200-300 üstüne veya altına.

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bilmem bakmadım daha sadece fiyat sordum aklımda olan g6 vardı mesaj attım cevap verdiler.Bu arada huawei mate 9 nasıl cihaz

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bizde bi telefoncu var herhangi bi telefonu bi makineye koyuyor telefon nano ile kaplanıyor ve su geçirmez oluyor adam garanti bile veriyor telefon bozulursa yenisini veriyor :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Valla istediğini al. Mate 9 alırdım gibi gibi bilmiyorum Mate 9 alırdım.(Para katıp S7 Edge aldı.):D

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
İyi günler arkadaşlar.Kendim için 2000 TL ye kadar suya dayanıklı telefon arıyorum.Telefonu sık kullanan biriyimdir ve oyun konusuna önem veririm acaba 2000 TL ye kadar suya dayanıklı olması şartıyla en iyi telefon hangisidir.Az da olsa fiyat artabilir
S7 - S7 edge. ben s7 edge kullanıyorum.Forumdaki önerileri ve araştırmalarım sonucu konuları ve yorumları göz önünde bulundurdum. butçeyi arttırdım acele etmedim. s7 edge aldım. memnunum tavsiye ediyorum

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son durumu belirteyim: 2 Eylülde Lg G6 aldım halen kullanıyorum. Çok memnunum herhangi bir kronik sorun ghost screen gibi hatalar yok. İyikide almışım kasma vs dair yaşamadım daha. (2000tl ye 64gb modeli)

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Note FE alın geçin. Dün Note 8 el havuz altında video falan çektim, inanılmaz bir keyif. Su geçirmezdik muhteşem bir şey.

lalapa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note FE alın geçin. Dün Note 8 el havuz altında video falan çektim, inanılmaz bir keyif. Su geçirmezdik muhteşem bir şey.
8 aydir zaten Lg G6 kullaniyorum.Bende çok fazla su altı çekimi yaptım.Bu postu açma sebebimde buydu.

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Eğer ithalatçı garantisi sizin için sorun değilse yanlış hatırlamıyorsam Note FE suya dayanıklıydı ama 200TL daha para koymanız lazım. Bence şu an alınabilecek en iyi F/P cihazı.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yani en iyisi demeyelim de en iyilerinden bir tanesi.

Son düzenleme: