2000 TL telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

LejyonerisT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
Selamlar dostlarım. 2000 TL civarı telefon önerisi istiyorum sizlerden. Ekran boyutu aşırı büyük olmaması gerek. Yani 5 inç ideal geliyor bana. Ben telefonda deli dehşet oyunlar oynamam. Derdim menü geçişleri seri olsun. En ufak kasmaya tahammülüm yoktur. Örneğin instagramda gezerken alt sekmelere kaydıkça kasması, googleda dolaşırken sayfa geçişlerinde kasması gibi şeyler beni delirtir. 2 senenin sonunda da kasarsa oda sıkıntı olur. IOS işletim sistemli Iphone gibi düşünün. Birazda hafızası iyi olursa çok makbule geçer. Yani 64 GB'ın 16 GB'ı sistem dosyasıdır ama geriye kalan bana yeter diye umut ediyorum. Aynı zamanda android uygulama geliştireceğim, yani uygulama geliştirirken de aktif kullanacağım. Çabuk ısınma problemi yaşamamam gerekir. Çok şey saydım, sanıyorum hakkımı tükettim. Umarım bu isteklerimi karşılayabileceğim bir telefon vardır piyasada. Telefondan yana yüzüm gülsün istiyorum anlayacağınız. Şimdiden teşekkür ediyorum önerileriniz için.

Son düzenleme:

Pandawhone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Katılıyorum bu fiyata çok zor bütçeyi üste çıkarırsanız eğer daha iyi tavsiyeler olabilir.
Ekran oranı 5 inç olması gerekiyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

redmi 8 olabilir
gm9 plus olabilir ama redmi bana söylediklerinize göre daha sıcak geliyor.

Daha iyi önerisi olan varsa yazabilir aklıma gelen bunlar
Bu arada bunların hepsi 6.2 inç telefonlar

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Selamlar dostlarım. 2000 TL civarı telefon önerisi istiyorum sizlerden. Ekran boyutu aşırı büyük olmaması gerek. Yani 5 inç ideal geliyor bana. Ben telefonda deli dehşet oyunlar oynamam. Derdim menü geçişleri seri olsun. En ufak kasmaya tahammülüm yoktur. Örneğin instagramda gezerken alt sekmelere kaydıkça kasması, googleda dolaşırken sayfa geçişlerinde kasması gibi şeyler beni delirtir. 2 senenin sonunda da kasarsa oda sıkıntı olur. IOS işletim sistemli Iphone gibi düşünün. Birazda hafızası iyi olursa çok makbule geçer. Yani 64 GB'ın 16 GB'ı sistem dosyasıdır ama geriye kalan bana yeter diye umut ediyorum. Aynı zamanda android uygulama geliştireceğim, yani uygulama geliştirirken de aktif kullanacağım. Çabuk ısınma problemi yaşamamam gerekir. Çok şey saydım, sanıyorum hakkımı tükettim. Umarım bu isteklerimi karşılayabileceğim bir telefon vardır piyasada. Telefondan yana yüzüm gülsün istiyorum anlayacağınız. Şimdiden teşekkür ediyorum önerileriniz için.
2000 e 500 daha ekleyip Realme 6 almanı tavsiye ederim.2000 TL ye çok akıcı çalışan bir cihaz alman zor.

LejyonerisT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
2500 TL'ye çıkabilirim. Buna göre verdiğiniz önerilerin dışında ne gibi seçenekler var acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de yeni dolar kuru telefonlara ne zaman vurur bilginiz var mı?

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,458
En mantıklısı realme 6 gibi geliyor.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Size 2500 TL bandında 4 telefon önereceğim. 4 öneri yapmamın amacı marka çeşitliliği. Tercih sıralamam şu şekilde olacaktır: Realme 6 > Redmi Note 8 > Huawei P30 Lite > Samsung Galaxy A30s
Bu linkten kendinizde karşılaştırabilirsiniz.