200 TL'ye Kore malı s3 mini aldım :)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar , geçenlerde bir arkadaşım 200tlye s3 mini aldım 4 aydır kullanıyorum birşey olmadı dedi , adam yurtdışından kaçak getirtiyormuş garantisi vesaire yok ,kısacası spot telefon yani. bende bu öğlen alıp akşam eve geldim şarja taktım telefonu ne göreyim telefon 20dkda şarj oldu :lol: sonra internete girdim birkaç kez daha sonra birşey yapmadım ve 1 saatte şarjı bitti :) şimdi şüphelendim birşey olurmu diye. adam demişti sorun çıkarsa getir hallederiz dedi ilerde telefon hattı algılamazsa getirirsin imei atarız dedi adamda iş yapıyor aslında .. benim sorum şu olacak sizce birşey olurmu ? yeni yedek batarya alıp taksam bir sorun çıkarmı acaba ? sizin aranızdan bu kore malı spot telefonu kullanan varmı= cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
20 dk da şarj olduğuna göre ya batarya bozuk yada batarya 100 mAh :D

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Orjinal Samsung S4 de en fazla 1 saat gibi sürede %100 şarj oluyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eskiden bizde satardık ve o telefonlar bataryasız gelirdi. Yani orjinal bir batarya alıp denemenizde fayda var :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oda birşeymi benim telefon ( ideos x5 ) 3 yildir ayni batarya batarya öldü artık 5 dk da %50 gösteriyo ama gel kullan 2 dk low battary diyo gelde çık işim içinden
Not : telefonun bataryasi orjinel kendi bataryasi

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
200-400 tl arasında s3 orjinal 2.el varken neden cakma kullanıyorsunki yazık değilmi o parana git idareli telefon al ne zaman paran yetti git 700 liraya sıfır al yazık günah o parana...

Liquem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Parana yazik olmus bence.. samsung ürünü zaten kore malidir. Eger samsung telefonunuz varsa imai sini sorgulatarak uretici firmayi gorebilirsiniz. Kora.a.s diye neyse oncelikle bir telefonun ozelliklerine bak derim ram islemci falan ters olmasin. Neyse orjinal batarya alirsan sorun duzrlir diye düşünüyorum ama ustune 200tl daha koyup 2.elini alabilirdin bence hata yapmissin dostum.

zerkara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
200 TL'ni çöpe atmışsın kardeşim. Söylenecek pek fazla bir şey yok.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
G.Kore markası Samsung ama o aldığın cihazdaki çoğu donanım yan sanayii Çin malıdır. Yani telefon orjinal değilki orjinal batarya alsan ne olur :)

200 TL çöpe gitmiş, geçmiş olsun. Uzun ömürlü olmaz, sürekli sorun yaşarsın doğal olarak...

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
oda birşeymi benim telefon ( ideos x5 ) 3 yildir ayni batarya batarya öldü artık 5 dk da %50 gösteriyo ama gel kullan 2 dk low battary diyo gelde çık işim içinden
Not : telefonun bataryasi orjinel kendi bataryasi

aliexpress'ten 2050 mah'lik batarya al, 1 günü rahat çıkar :)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
200 TL'ni çöpe atmışsın kardeşim. Söylenecek pek fazla bir şey yok.
Hocam zaten kullanmalık almadım yaza kadar idare etsin yeter.o yüzden şuanlık pek bir sorun yok parlaklığı azalttım işe yarıyor..
G.Kore markası Samsung ama o aldığın cihazdaki çoğu donanım yan sanayii Çin malıdır. Yani telefon orjinal değilki orjinal batarya alsan ne olur :)

200 TL çöpe gitmiş, geçmiş olsun. Uzun ömürlü olmaz, sürekli sorun yaşarsın doğal olarak...
Yaza kadar idare edecek telefon arıyordum yazın orjinal alacağım zaten tüm özellikleri aynı değil mesela kapasitesi 4 gb gözüküyor ama daha az..

ommerk

Doçent
Reaksiyon puanı
1
2.el samsung'un orta segment telefonlarından alsaydın daha iyiydi bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
200 tl ye bnde s3mini aldım aynen şarjı15 20 dakkada doluyo sonra 1 saat olmadan bitiyo acaba bataryadan mı bn bataryayı değiştircem he bide bunlar çakma olduğundan bütün oyunları açmıyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şarjı çabuk doluyo çabuk bitiyo ben de aldım memnunum ama ekranı cabuk catlıyo 2 tane aldım ikiside çatladı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende kullandım kore malı s3 miniyi şarjı hemen biterdi bataryasını değiştidim orjinal batarya aldım şarjı 2 gün gidiyordu tavsiyem 20-30 tl verip orjinal batarya alıp takman

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a yaw bu s3 mini korelerin ekranları ne civarda fiyatlaarı..:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşla bende kore malı s3 mini var bunda sistemgüncellemsi kısmına geldiğimde sistem güncel diyor bunu nasıl güncelleştiririm yada sistem güncellemsesi geldiğinde güncellesem bi sıkıntı olurmu.. :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler kore malı s3mini almayı düşünüyorum siz ne dersiniz ?

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Benim arkadaşımda çakma var. Bir ara elime aldım, dokunmatik berbat ve çabuk bozulduklarını da söylemem lazım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1 saate nasıl sarj oluyor bize de öğret, senin tlfda da sorun var kesin... dakikada 1 diş artsa %60 eder ki %95 e geldiği zaman full olması için daha çok zaman geçmesi lazım... dogru bilgi verelim ltf...