200 TL'ye kadar Kulakiçi Kulaklık önerisi (Mikrofonlu)

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Öncelikle selamlar iyi forumlar arkadaşlar, 200 tl ye kadar kulakici kulaklık önerilerinizi bekliyorum mikrofonlu olması lazım hatta mikrofonunun ses kayıt kaliyesi önemli benim için.
Basslar ve tizler dengeli olsun, mikrofonun ses kayıt kaliyesi yüksek olsun, kulaktan sürekli çıkmasın ☺ şimdiden ilgi alaka gösteren bütün dostlara cok teşekkür ediyorum.

abdulsamedkurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle selamlar iyi forumlar arkadaşlar, 200 tl ye kadar kulakici kulaklık önerilerinizi bekliyorum mikrofonlu olması lazım hatta mikrofonunun ses kayıt kaliyesi önemli benim için.
Basslar ve tizler dengeli olsun, mikrofonun ses kayıt kaliyesi yüksek olsun, kulaktan sürekli çıkmasın ☺ şimdiden ilgi alaka gösteren bütün dostlara cok teşekkür ediyorum.
JBL T205 Kulaklık CT IE Black Fiyatı - Taksit Seçenekleri Tavsiye ederim.

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tavsiyen icin teşekkür ederim hocam, suan Htc nin son çıkardığı telefonun kulaklığını kullanıyorum memnunumda aslında ama degismek istiyorum. Samsungun son kulaklığı AKG yi kullandım 5 kuruş etmez AKG Kulaklık ile ilgili deneyimlerimi de paylaşacağım en kısa surede

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam bunların arasında en iyisi hangisidir yani senin tercihin hangisi olur. Bu arada cok teşekkür ederim ilgin icin

Son düzenleme:

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
Tavsiyen icin teşekkür ederim hocam, suan Htc nin son çıkardığı telefonun kulaklığını kullanıyorum memnunumda aslında ama degismek istiyorum. Samsungun son kulaklığı AKG yi kullandım 5 kuruş etmez AKG Kulaklık ile ilgili deneyimlerimi de paylaşacağım en kısa surede
yüksek sesle uzun süre kullanım işitme kaybına yolaçar... sende bu nedenle AKG kulaklığı beğenmemişsindir...

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam bunların arasında en iyisi hangisidir yani senin önerin gab
Bu arada benim icin ses netliği ve mikrofon kalitesi önemli bass ve tizlerin dengeli olması da öyle.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/reviews/_sony-mdr-ex650apt-mikrofonlu-kulak-içi-kulaklık-altın-1156608.html

Bu kulaklıkta karar verdim deneyimi olan varmı

Son düzenleme:

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
MDR-EX650AP bence en iyisi...

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam bunların arasında en iyisi hangisidir yani senin önerin gab

Bu arada benim icin ses netliği ve mikrofon kalitesi önemli bass ve tizlerin dengeli olması da öyle.

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/pr...rofonlu-kulak-içi-kulaklık-altın-1156608.html

Bu kulaklıkta karar verdim deneyimi olan varmı
Bu arada bu ürünü detaylı araştırdım mikrofon kalitesinin düşük olduğu söyleniyor. 1 hafta icerisinde aradığım tarzda bir kulaklık almam gerekli önerilerinizi bekliyorum

Mikrofon kalitesi nasıldır hocam o konuda bilgin varmı

Hocam cok soru soruyorum ama mikrofon ve malzeme kalitesi nasıl? Bi süre sonra soyulmalar deformeler oluyor diyorlar

Son düzenleme:

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
bilmiyorum benim için bass önemli... önerdiklerim bass performansı mükemmel...

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam cok soru soruyorum ama mikrofon ve malzeme kalitesi nasıl? Bi süre sonra soyulmalar deformeler oluyor

https://www.hepsiburada.com/samsung-rectangle-kulaklik-eo-ia510blegww-pm-HB000005SCT1

Bu ürün nasıldır hocam, bu arada benim icin bass ve tizlerin dengede olması daha önem li

Son düzenleme:

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
soket şüpheli... dikkatli kullanırsan sağlam kalıyor... kablosuna asılmaya gelmez...

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar önerilerinizin devamını bekliyorum bas ve tizler dengeli + mikrofon kalitesi güzel olan kulakici kulaklık yokmu bu ülkede ☺

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Eğer düşünürsan şöyle bir kulaklık var, ben 2016'nın haziran ayından beri kullanıyorum, ses kalitesi gayet iyi..

Sony MDR-XB450APR Kulaküstü Kırmızı Kulaklık Fiyatı

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Eğer düşünürsan şöyle bir kulaklık var, ben 2016'nın haziran ayından beri kullanıyorum, ses kalitesi gayet iyi..

Hocam bu ürünün mikrofon kalitesi nasıl konuda belirttiğim gibi mikrofon kaliteside benim icin önemli bass ve tiz seviyesininde esit olmasını istiyorum. ilgin için teşekkür ederim

Hocam bu kulaküstüymüş ☺ kulakiçi kulaklık gerekli

Son düzenleme:

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Hocam bu ürünün mikrofon kalitesi nasıl konuda belirttiğim gibi mikrofon kaliteside benim icin önemli bass ve tiz seviyesininde esit olmasını istiyorum. ilgin için teşekkür ederim

Hocam bu kulaküstüymüş ☺ kulakiçi kulaklık gerekli
Ben kulak içi olarak bluetooth kulaklık kullanıyorum, Jabra'nın sporcu kulaklıkları güzeL ama birazcık pahaLı

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Eğer mikrofonun ses kalitesi de sizin için önemliyse, Xiaomi Hybrid PRO HD(PRO HD modeli olmasına dikkat edin) sizin için yerinde bir seçim olacaktır. Mikrofonu HD kalitesinde, çok net bir kayıt elde etmenizi sağlıyor. Zaten bir önceki modeliyle arasındaki farklarından biri de mikrofonu. Ses kalitesi de rakiplerine göre güzel bir seviyede.

akoglu1992

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Eğer mikrofonun ses kalitesi de sizin için önemliyse, Xiaomi Hybrid PRO HD(PRO HD modeli olmasına dikkat edin) sizin için yerinde bir seçim olacaktır. Mikrofonu HD kalitesinde, çok net bir kayıt elde etmenizi sağlıyor. Zaten bir önceki modeliyle arasındaki farklarından biri de mikrofonu. Ses kalitesi de rakiplerine göre güzel bir seviyede.
Xiaomi Pro Hybrid HD kulaklık aldım, keşke almasaydım dedim. Bu arada mikrofonu hd yazıyor ama çok berbat açık söylemek gerekirse.