20 Haziran 2010 - Günün Bedava Yazılımı - WinX HD Video Converter Deluxe

Bu konuyu okuyanlar

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
İnternet üzerinden hem video indirip aynı zamanda HD Video'ya dönüştürüp DVD' ye yazmasını istermisiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O halde bugünün bedava yazılım tam sizin için.

WinX HD Video Converter Deluxe yazılımı sayesinde şuan oynan dünya kupası maçlarını indirip istediğiniz an tekrar seyredebileceksiniz. Yazılım popüler video sitelerinin desteklemesinin yanında dünya kupasının sitesini de destekliyor. Ayrıca indirdiğiniz videoları iPad, iPhone, iPod, PSP gibi taşınabilir cihazların formatlarına dönüştürerek istediğiniz anda izleyebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz videoları dönüştürme işleminden sonra DVD' ye de yazdırabiliyorsunuz.

Yazılım HD ve SD videolar, AVCHD, M2TS, MKV, MOD, TOD, AVI, FLV, MOV, MP4, vs popüler video formatlarına dönüştürmenize olanak tanıyor.

Temel özellikleri

Videoları iPad, iPod, iPhone, Apple TV, PS3, PSP, Xbox, Zune, PDA, Blackberry, Nokia, Android ve Zen gibi taşınabilir aygıt formatlarına dönüştürme;

AVCHD, MKV, MTS, MOD, TOD, AVI, MP4, MPEG, FLV, WMV, MOV gibi popüler video formatlarına dönüştürme;

YouTube, MySpace, Metacafe, Break gibi popüler video sitelerinden video indirme;

Otomatik olarak yanlış video verileri düzeltme.

Şartlar ve Koşullar

Bu ürün "Olduğu Gibi" sunulmaktadır. Herhangi bir garanti verilmemektedir. Yazılımdan kaynaklanacak tüm hatalar indiren kişinin sorumluluğundadır. Yazılımın ticari amaç için kullanılması yasaktır. Yazılım tamamen bireysel kullanıcılar için ücretsizdir

Not: Yazılımı 21.06.2010 Saat: 09:00'a Kadar Etkinleştirmeniz Gerekmektedir.

Resmin Orjinal Boyutu İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayınız

Kurulum

:: Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak dosyayı indirin.
:: Sıkıştırılmış dosyayı açın.
:: Açılan klasör içerisindeki Setup.exe dosyasını çalıştırarak kurulumu yapın.
:: Kurulum işlemi tamamlanmıştır.

Yazılımın Künyesi

Adı: WinX HD Video Converter Deluxe
Dosya Boyutu:10.7 MB
Firma: Digiarty Software
İşletim Sistemi: Windows 98, NT, 2000, 2003, XP, Vista, Windows 7
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 29.95 Dolar
Bilgi İçin: GOTD

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
mail adresıne gelen aktıvasyon kodundan sonra etkılensıyor sanırsam ?
program da regıster gırılecek yer bulamadım ondan dedım =)

ayrıca pc ye format attıgımız da tekrar yuklemeye kalkarsak ucretlı olma soz konusu olacak mı ?
yoksa aktıvasyon gecerlı mı olcak

mertbba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format attıktan sonra tekrar ücretli olacak. Sadece bugün içinde aktive edilebildiği için formatı bugün atmazsan programı kaybedersin.

emre91

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler böyle birşey arıyodum

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
mail adresıne gelen aktıvasyon kodundan sonra etkılensıyor sanırsam ?
program da regıster gırılecek yer bulamadım ondan dedım =)

ayrıca pc ye format attıgımız da tekrar yuklemeye kalkarsak ucretlı olma soz konusu olacak mı ?
yoksa aktıvasyon gecerlı mı olcak
Çoğu programı kurduğunuzda programın kayıt menüsüne girdiğinizde kayıt kodunu görebiliyorsunuz.Göremediğiniz durumlarda kayıt defterinden programın kaydını bulup yedeğini alırsanız ileride tekrar kurduğunuzda kayıt yedeğini tekrar kurarak programı tekrar full hale getirmiş olursunuz.

Bilgi İçin: GOTD yazıyor :)

:biggrin: Sanki kaynak gösterilmesi yasak olan bir siteden alıntılanmış gibi .. :D:D