Öneri 20 bin TL bandında telefon önerisi

QuareConficker

Öğrenci
28 Eylül 2020
11
3
3
25
Pek fotoğraf çekilen birisi değilim. 20 bin TL fiyat bandında, rahatça oyun oynayabileceğim, günlük işlerimi halledebileceğim bir telefon almak istiyorum. Aklımda Samsung Galaxy S23 FE ve Poco X6 Pro var. Şu an Redmi serisi bir telefon kullanıyorum, sürekli buglar, hatalar ile karşılaşıyorum. Benzer şeyleri yaşamaktan korktuğum için S23 FE'ye daha yakınım.

Bu fiyat bandında sizin öneriniz nedir?

Son düzenleyen moderatör:

lordare

Profesör
Emektar
4 Eylül 2012
3,185
3
1,933
358
Ben X6 Pro alırdım ama redmi serisinden memnun değilseniz elbette yazılım konusunda Samsung en iyisidir 👍🏻

mirac_s

Asistan
5 Haziran 2024
100
46
28
Pek fotoğraf çekilen birisi değilim. 20 bin TL fiyat bandında, rahatça oyun oynayabileceğim, günlük işlerimi halledebileceğim bir telefon almak istiyorum. Aklımda Samsung Galaxy S23 FE ve Poco X6 Pro var. Şu an Redmi serisi bir telefon kullanıyorum, sürekli buglar, hatalar ile karşılaşıyorum. Benzer şeyleri yaşamaktan korktuğum için S23 FE'ye daha yakınım.

S23 FE daha iyi

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
6,018
5,048
1,708
29

Samsung Galaxy S23FE modelini alabilirsiniz.

LuiLibero

Öğrenci
6 Mayıs 2024
73
37
18
Hocam ikisini de almak suan için çokta mantıklı değil, S23 FE hem daha yeni hemde güncelleme konusunda avantajlı.
iPhone 11’i bende çok önermiyorum fakat ille de iPhone kullanacağım diyorsan bütçeyi arttırıp iPhone 12 alamadıktan sonra alınabilecek tek iPhone iPhone 11. S22’yi ise bütçeye göre en ucuzu olduğu için önerdim, S23 FE hakkında bilgim yok ama FE sanırım “Fan edition” oluyordu. Herkes S23 FE dediği için benimde demem konuya yardım etmez bu yüzden farklı bir model önermek istedim.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
4 Aralık 2017
6,018
5,048
1,708
29
iPhone 11’i bende çok önermiyorum fakat ille de iPhone kullanacağım diyorsan bütçeyi arttırıp iPhone 12 alamadıktan sonra alınabilecek tek iPhone iPhone 11. S22’yi ise bütçeye göre en ucuzu olduğu için önerdim, S23 FE hakkında bilgim yok ama FE sanırım “Fan edition” oluyordu. Herkes S23 FE dediği için benimde demem konuya yardım etmez bu yüzden farklı bir model önermek istedim.
Sizi anlıyorum hocam, S22 de kronik sorun bulunmakta. iPhone 11 güzel cihaz forumda kullanan arkadaşlarımız da bulunmakta. Gününüz şartlarında iPhone 11 de bulunan özellikler bakımından ikilemde kalıyorum. Zaten TR şartları da malum. O yüzden S23 FE modelinin, daha mantıklı olacağını düşündüm. 😊