20-25 bin araba önerisi

Bu konuyu okuyanlar

The 3nd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Selamun Aleyküm,

Şu önümüzdeki 2 ay içinde babamla araba almaya karar verdik, bu bizim 2. deneyimimiz olacak çok kararsızız ilki 8-9 sene önceydi çünkü...

[h=3]velhasıl kelam benim aklımda punto evo veya grande var bunları övende var kötüleyende diğer bir aklımda olan focus başka bir seçenekte sizlerden almak istedim dizel ve manuel olması şart[/h]

disconse

Asistan
Reaksiyon puanı
2
fiat grande punto. temizini alırsan çok memnun kalırsın çok konforlu bir arabadır. 2006 modeli var ve kullanmaktan keyif alıyorum

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Geçen yıl tam bu zamanalr o fiyata araba arıyordum. Hem yeni modellerden olsun hem fiyat bu şekilde diye bakıp araçtırıp Punto kararını vermiştim. Bir ay kadar araştırdım takip ettim son anda sürpriz şekilde bir citroen c4 çıktı onu aldım. Punto ile kıyaslandığında hem görüntü olarak hem istediğim şekil olarak daha cazip geldi.

Yani o fiyata rahatlıkla Citroen c4, c3 alabilirsin. Geçen yıl 19 Ağustos'ta aldım bir kez balata değiştirdim daha en ufak sorun yaşamadım.

The 3nd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fiat grande punto. temizini alırsan çok memnun kalırsın çok konforlu bir arabadır. 2006 modeli var ve kullanmaktan keyif alıyorum

puntoların çeşit olarak en iyisi grande veya evo diye biliyorum hangisi en donanımlısı o konuda bilgim yok çok yoğunlaştım bu modellere yakıt konusundada iyi ama 75-90 beygir diye 2 seçenek var 75 yeter mi 90lar biraz daha pahalı

birde grandenin hangi çeşidini öneririzsiniz 1.4 fire active,fire dynamic 1.3 active,dynamic vs

Geçen yıl tam bu zamanalr o fiyata araba arıyordum. Hem yeni modellerden olsun hem fiyat bu şekilde diye bakıp araçtırıp Punto kararını vermiştim. Bir ay kadar araştırdım takip ettim son anda sürpriz şekilde bir citroen c4 çıktı onu aldım. Punto ile kıyaslandığında hem görüntü olarak hem istediğim şekil olarak daha cazip geldi.

Yani o fiyata rahatlıkla Citroen c4, c3 alabilirsin. Geçen yıl 19 Ağustos'ta aldım bir kez balata değiştirdim daha en ufak sorun yaşamadım.

c4 dış görünüşte kaybediyor bende, c3te biraz dar araba gibi

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hocam vw ye bakmaya ne dersiniz 2005-2004 model gayet ideal golf/bora/passat modelleri mevcut :)

disconse

Asistan
Reaksiyon puanı
2
puntoların çeşit olarak en iyisi grande veya evo diye biliyorum hangisi en donanımlısı o konuda bilgim yok çok yoğunlaştım bu modellere yakıt konusundada iyi ama 75-90 beygir diye 2 seçenek var 75 yeter mi 90lar biraz daha pahalı

birde grandenin hangi çeşidini öneririzsiniz 1.4 fire active,fire dynamic 1.3 active,dynamic vs

Evo makyajlı kasası. daha güzeli tabiki daha pahalısı ;) 90 beygirlikler performans açısından elbette daha iyi. dynamic modeli her zaman daha iyidir. kliması dijitaldir. 1.3 dynamic 6 vitesli ama 1.4 ler öyle mi onu bilmiyorum