2 Modem Arasında Kararsız Kaldım Tavsiyenize ihtiyacım var

Bu konuyu okuyanlar

miksiquri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar yeni bir modeme ihtiyacım var ve yaklaşık bir haftadan beri araştırıyorum bütçem 250Tl ile sınırlı bu yüzden şuandaki mevcut 2 modem arasında kaldım

1. si ASUS marka DSL-N55U 300MBPS DUAL-BANT 3G DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM

bu modem çok işlevsel gibi görünüyor ama internette Qos ayarı nasul yaparım bulamadım vatanbilgisayarın sitesindede Qous özelliği görünmüyor. Evde 6 cihaz modeme bağlandığını için diğer cihazların internet bağlantısını sınıtlamak açısından Qos olması son derece önemli benim için acaba N55Uda Qos ayarı varmı ?

2. si AIRTIES AIR 5650 300MBPS KABLOSUZ-N ADSL2+ 4 PORT MODEM / VDSL2 ROUTER

airties marka modemde gayet cazip geliyor şuanda bulundupum yerde fiber internet yok fakat ilerde gelme ihtimaline karşı VDSL özelliği olması ilgi çekici.

Açıkcası iki modemde iş görür gibi geliyor ama çok kararsız kaldım acaba siz neler düşünüyorsunuz siz olsanız hangi modemi tercih edersiniz veya kullanan arkadaşlar varsa modemlerinden memnunlarmı?

Şimdiden görüşleriniz için teşekkürler.

balaban6162

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birbirinden kaliteli 2 marka var, sen airtiesi istiyorsun bunu üstü kapalı belirmtişsin, asusda anten bunuması ve daha şık durması bir etken olsada kalite ve işlevsellik herzaman bununla sınırlı kalmıyor, kısacası ben hangisini alırdım dersen airtiesi seçerdim, tabi marka ön planda olduğu için.

Son mesajlar