2 klavye kullanmak fakat 1 tanesini devre dışı bırakmak

Bu konuyu okuyanlar

EMİRFURKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar başlık biraz alakasız tam anlatamadım ama konuyu söyleyeyim.Ben bilgisayara 2 tane klavye taktım.Bir tanesinden sadece kısayol atamalarını bir tanesinden de normal kullanım yapmak istiyorum.Yani 2.klavyem de a harfine basınca a yazması sadece atadığım komutu yapsın istiyorum internette bulamadım.Kısaca 2.klavyemdeki tuşları silmek istiyorum sadece ama sadece atadığım şeyler olsun bu diğer klavyemi etkilemesin bunu nasıl yapabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

up

Son düzenleme:

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
''Up'' yapmaya çalışmışsınız fakat mesaj birleştirilmiş, sizin için ben yapayım.

Up.

Ayibogan01

Asistan
Reaksiyon puanı
201
Arkadaşlar başlık biraz alakasız tam anlatamadım ama konuyu söyleyeyim.Ben bilgisayara 2 tane klavye taktım.Bir tanesinden sadece kısayol atamalarını bir tanesinden de normal kullanım yapmak istiyorum.Yani 2.klavyem de a harfine basınca a yazması sadece atadığım komutu yapsın istiyorum internette bulamadım.Kısaca 2.klavyemdeki tuşları silmek istiyorum sadece ama sadece atadığım şeyler olsun bu diğer klavyemi etkilemesin bunu nasıl yapabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

up
ıkı klavye tek bır monıtore baglı olamaz ama farklı monıtorlere baglı olabılır

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
FN+F11 tuşları ile klavyeyi kilitleyebilirsiniz.

EMİRFURKAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
@Sibraius,
FN+F11 tuşları ile klavyeyi kilitleyebilirsiniz.
Lütfen yazdığım cevaba göre yazı yazın ben sizden klavyemi kitlemeyi değil sadece 2.klavyeme basınca harf basmamasını sadece kısayolu gerçekleştirmesini istedim.Bir dahakine yazı yazarken lütfen okuyup anlayalım.