2 GB Ram İle Rahat Çalışacak Emülatör

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
GTA SA Ve Vice City oynarken keyif alamıyorum artık usta. Çok eski geliyor gta 5 oynadıktan sonra. Gta 5'in hikayesinden sonra özellikle. Yani o oyunların hikayesinin potansiyeli aşırı yüksek. Ama eski oyunlar olduğu için yansıtamıyor o duyguyu bize.

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
GTA SA Ve Vice City oynarken keyif alamıyorum artık usta. Çok eski geliyor gta 5 oynadıktan sonra. Gta 5'in hikayesinden sonra özellikle. Yani o oyunların hikayesinin potansiyeli aşırı yüksek. Ama eski oyunlar olduğu için yansıtamıyor o duyguyu bize.
Ben Genelde Eski Oyunları Oynarken Zevk Alırım O Yüzden Sevmiyorum

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Ben gta ıv yi seviyorum yani gta 4

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Zaten daha güzel gta 5 çok cıvıl cıvıl gta 4 daha gerçekçi

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
Kanka GTA 4 çok karanlık ya. GTA 5 Cıvıl Cıvıl olmasından çoğu eleştirmen tarafından daha iyi gösteriliyor.
Gta 5 çok cıvık gta 4 abimiz dark seviyor gta 4.5 çıkması lazım gta 6 dan önce :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeri geldiğinde renkli yeri geldiğine dark

Umut Keleş

Ben;neden yaptım böyle.
Reaksiyon puanı
864
GTA 4'ün Remake'i yapılsa keşke.
Gta 4 ü nerdeyse günümüzde her pc kaldırıyor çok güzel durum FAKAT 80 GB LER 90 GB LER NE YAAA NASA'nın secret files larını mı indiriyoruz?

O yüzden en mantıklısı oyunu cd almak

Forza gibi oyunlar o kadar gb değil heralde

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Gta 4 ü nerdeyse günümüzde her pc kaldırıyor çok güzel durum FAKAT 80 GB LER 90 GB LER NE YAAA NASA'nın secret files larını mı indiriyoruz?

O yüzden en mantıklısı oyunu cd almak

Forza gibi oyunlar o kadar gb değil heralde
Gta 4'ü Ps3'üm varken orjinal olarak satın almak istiyorum bu arada aslında. Fiyatıda gayet uygun 55-70 tl arası.

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Bende aslında ararım tararım pc için cd bulurumda laptopta optik okuyucu yok
PC için bu oyunu tavsiye etmiyorum. Orta ayarlarda Benim pc gta 5'i 30-40 Fps arasında çalıştırıyor, o yüzden gta 4 konusunda çok rahattım. GTA 4'ü indirip Benchmark çalıştırdım Full ayarlarda. Sonuç gayet iyiydi 50 fps falan alıyordum. Fakat ana oyuna girince 20 fps aldım. Şaka gibi :D

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,972
Bende aslında ararım tararım pc için cd bulurumda laptopta optik okuyucu yok
DVD to USB diye bir cihaz var.

PC için bu oyunu tavsiye etmiyorum. Orta ayarlarda Benim pc gta 5'i 30-40 Fps arasında çalıştırıyor, o yüzden gta 4 konusunda çok rahattım. GTA 4'ü indirip Benchmark çalıştırdım Full ayarlarda. Sonuç gayet iyiydi 50 fps falan alıyordum. Fakat ana oyuna girince 20 fps aldım. Şaka gibi :D
Optimizasyonu çok sorunlu bir oyun.

" Konu çok fazla sapmasın " Emülatör'den GTA'ya geçti :D

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Önerisi Olan Var Mı?

0ner

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
12
Windowed diye bir emülatör var stabil çalışıyor öneririm. Ancak sadece instagram kullanımı için başka bir program oyun vb. yüklenmez. Brawl Stars için de Memuyu öneririm. Benim de 2GB ramim var. İkisini kullanıyorum.

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
Windowed diye bir emülatör var stabil çalışıyor öneririm. Ancak sadece instagram kullanımı için başka bir program oyun vb. yüklenmez. Brawl Stars için de Memuyu öneririm. Benim de 2GB ramim var. İkisini kullanıyorum.
Memu'nun Önceki Sürümlerini İndiriyim Mi? Son Sürümü Kasıyor

Windowed Bu Programda Direct Yok Zaten İnstagram Çok Önemli Değil Kullanmak İstersem Grids Diye Bir Uygulama Var Harika Bir İnstagram Alternatifi

Önerisi Olan Var Mı?

Son düzenleme:

0ner

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
12

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
verdiğim linkten indir file horsetan indirmiş adam videoda
Oyunda Lobide Çok az Kasma var Fakat Maça Girdiğimde Her yer Siyah Oynanılmıyor kasıyor :( Siliyorum Programı Yinede Teşekkürler
sğileceğm.PNG

Mali654987

Doçent
Reaksiyon puanı
379
en iyi emulatör ve en az kasan emulatör bence tencent şimdiki adı gameloop oldu herhalde ben birçok emulatör denedim fakat ondan daha iyisi gameloop brawl stars ta ciddi sorunlar var oynamadım fakat oynayanı gördüm bünlarında çözümü gelirse güzel olur

Daemøn

Asistan
Reaksiyon puanı
203
en iyi emulatör ve en az kasan emulatör bence tencent şimdiki adı gameloop oldu herhalde ben birçok emulatör denedim fakat ondan daha iyisi gameloop brawl stars ta ciddi sorunlar var oynamadım fakat oynayanı gördüm bünlarında çözümü gelirse güzel olur
Eskiden Kullanıyordum Mobile Legendsi Kasmadan Oynuyordum Geçenlerde İndirdim Artık Kasıyor :(