2.El Xbox one gamepad vs Dualshock 4

Bu konuyu okuyanlar

Brave Heart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pc de kullanmak için gamepad almayı düşünüyorum. Fiyatı uygun olsa xbox one s gamepad alacağım ama sıfır fiyatları bir hayli yüksek şuan. O yüzden 2. El xbox gamepad ile sıfır dualshock 4 arasında kaldım. Fiyatlar 400-450 tl civarı hangisini tavsiye edersiniz? Daha önce dualshock 4 kullandım begenmiştim aslında. Ancak xbox ın pc uyumluluğu ve ergonomisinin daha iyi olduğunun söylenmesinden dolayı xbox daha cazip geliyor.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Dualshock 4ü Scptoolkit üzerinden mi bağlayıp kullandın? Aslında alışınca xbox kolunun düzeni pcde kullanım için ps kolundan daha iyi bence.

Brave Heart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dualshock 4ü Scptoolkit üzerinden mi bağlayıp kullandın? Aslında alışınca xbox kolunun düzeni pcde kullanım için ps kolundan daha iyi bence.
Dualshock 4ü pc de denemedim sadece ps4 te kullandım uzun bir süre. Memnunum aslında ancak pc de kullanım için xbox kolu daha iyi bir seçenek gibi geliyo. Sadece 2. ele o kadar para vermek mantıklı olur mu o biraz kafama takıldı.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,386
Dualshock 4 direk tak kullan çalışmıyor diye biliyorum. Scptoolkit ile bluetooth üzerinden bağlanmasını sağlıyorsun bu sefer tek kol bağlanabiliyor ve bluetooth aygıtı sadece bir bağlantı noktasına dönüşüyor dosya alıp göndermek için olan bluetooth işlevini kaybediyor. Bu yüzden xbox kolları pc uyumlu olduğundan sıkıntısız bağlanabiliyor.

Brave Heart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Dualshock 4 direk tak kullan çalışmıyor diye biliyorum. Scptoolkit ile bluetooth üzerinden bağlanmasını sağlıyorsun bu sefer tek kol bağlanabiliyor ve bluetooth aygıtı sadece bir bağlantı noktasına dönüşüyor dosya alıp göndermek için olan bluetooth işlevini kaybediyor. Bu yüzden xbox kolları pc uyumlu olduğundan sıkıntısız bağlanabiliyor.
Xbox kolu daha cazip geliyor zaten. Sıfır fiyatları uygun olsa çoktan xbox kolu almıştım da bu fiyatlarda ancak 2. El alabilirim. Bakalım hocam temizinden bulabilirsem xbox ı tercih edeceğim galiba.