2.el kulaklık almak

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
150-200 tl gibi bir bütcem var ve sahibindende bir kulaklık ilgimi çekti JBL t500bt ve t460bt baktım GET seçeneğide var siz almaya değer mi ses kalitesi , rahatlığı , sarj süresi iyimidir.Genelde video izlemek görüşme yapmak için kullanıcam oyun oynarkende kullanırım ama oynadığım oyunlarda ses oyunun ilerleyişini etkilemiyor o yüzden küçük gecikmeler çok problem değil.Siz ne önerirsiniz?

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Güvenilir satıcıdan alınabilir. Gidip test edip almanızı tavsiye ederim ayrıca 2. el olsa da garantili olmasını tercih ederim satıcıdan fatura, garanti kutusu eksiksiz ise 2. el tercih edilebilir. Ama 3-4 yıl kullanılmış bir kulaklıkta tercih edilmez tabi bu benim kararım yinede tercih sizin.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Güvenilir satıcıdan alınabilir. Gidip test edip almanızı tavsiye ederim ayrıca 2. el olsa da garantili olmasını tercih ederim satıcıdan fatura, garanti kutusu eksiksiz ise 2. el tercih edilebilir. Ama 3-4 yıl kullanılmış bir kulaklıkta tercih edilmez tabi bu benim kararım yinede tercih sizin.
Kutusu yok üstünde QR kod duruyor ve GET yani beklediğim gibi çıkmazsa geri gönderirim diye düşünmüştüm.

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Kutusu yok üstünde QR kod duruyor ve GET yani beklediğim gibi çıkmazsa geri gönderirim diye düşünmüştüm.

Alıp almamanız sizin tercihiniz olur ben sadece kendim alış-veriş yaparken göz önünde bulundurduğum durumları paylaşmak istedim. Onun dışında JBL kulaklıkların kalitesi herkes tarafından biliniyor ve çoğu insan tarafından tercih ediliyor.

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Alıp almamanız sizin tercihiniz olur ben sadece kendim alış-veriş yaparken göz önünde bulundurduğum durumları paylaşmak istedim. Onun dışında JBL kulaklıkların kalitesi herkes tarafından biliniyor ve çoğu insan tarafından tercih ediliyor.
Doğru söylüyorsunuz ben sadece sahibindenin Güvenli E-Ticaret seçeneğine güveniyorum.Daha önce hiç GET ile alış veriş yaptınız mı? Problem çıkarmı yani.

Tuxs

Asistan
Reaksiyon puanı
208
Doğru söylüyorsunuz ben sadece sahibindenin Güvenli E-Ticaret seçeneğine güveniyorum.Daha önce hiç GET ile alış veriş yaptınız mı? Problem çıkarmı yani.

Maalesef yapmadım. Eminim forumda o konu hakkında bilgi sahibi olan kullanıcılar vardır size yardımcı olurlar.

Reaksiyon puanı
16,118
ikinci el alma piyaya gırla kulaklık kaynıyor...