2. Ekran Kartına Geçmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Torrentten ROTTR indirdim . Ekran kartını ne yaptıysam 2.Ekran Kartına geçiremiyorum. Bundan Dolayı FPS az geliyor . Nasıl Çözebilirm ?

Adsız.png

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Amd nin kontrol panelde istediğin uygulamayı istediğin kart ile çalıştırmayı seçebilirsin ordan dene birde değiştirilebilir grafiklerdeydi sanırım.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Amd nin kontrol panelde istediğin uygulamayı istediğin kart ile çalıştırmayı seçebilirsin ordan dene birde değiştirilebilir grafiklerdeydi sanırım.
Yüksek Performansa aldığımda AMD ile başlatması lazım ama başlatmıyor . İnte l...

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Ben yanlış konuya yazmışım 2. mesajı çok pardon kafa 1.500 oldu :D senin sorunu araştırıyorum bir şey bulursam yazıcam .

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Laptop,un bataryayı çıkar ve direk fişten gücü alsın, güç ayarlarından yüksek performansa getir, Catalyst Software Suite ayarları içinden her zaman amd ekran kartı çalışsın ve yüksek performansta olsun, bunları bir dene bakalım sonuç ne olacak ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Laptop,un bataryayı çıkar ve direk fişten gücü alsın, güç ayarlarından yüksek performansa getir, Catalyst Software Suite ayarları içinden her zaman amd ekran kartı çalışsın ve yüksek performansta olsun, bunları bir dene bakalım sonuç ne olacak ?
Onlar da denendi :) Zaten bataryası ölü olduğu için bataryasız kullanıyorum . Catalyst Software Suit nedir onu anlamadım

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Onlar da denendi :) Zaten bataryası ölü olduğu için bataryasız kullanıyorum . Catalyst Software Suit nedir onu anlamadım

Laptopundaki amd ekran kartının çalışması için gerekli olan driver,ın adı, sende yüklü değil mi ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Laptopundaki amd ekran kartının çalışması için gerekli olan driver,ın adı, sende yüklü değil mi ?
Sen Catalyst Control Centerı diyorsun . Orda yüksek performansa bir uygulama seçiyorsun ve uygulama artık o ekran kartıyla çalışıyor . Dediğim gibi onu da yaptı,

Jubei

Profesör
Reaksiyon puanı
477
Sen Catalyst Control Centerı diyorsun . Orda yüksek performansa bir uygulama seçiyorsun ve uygulama artık o ekran kartıyla çalışıyor . Dediğim gibi onu da yaptı,
İşletim sistemin nedir ?
Laptop,un marka ve modeli nedir ?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Ayrıca baktım da recovery yokmuş .