2.e l LG G3 almayı düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

Ivarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2.e l LG G3 almayı düşünüyorum.Alacağım zaman format atınca,o telefonun eski sahibi erişim/bağlantı vb. sağlayabilir mi?Tüm herşey sıfırlanır demi?
Konuyla alakası yok ama bunuda sormak istiyorum:
CoC oynayan ve baya ilerleme kaydeden birisiyim.Fakat köyümü google hesabım ile bağlamadım.Bugün bi arkadaş benim köyü açtığında kendi hesabını bağlamış.Bende bağlantıyı kesip onun hesabını telefondan kaldırdım.Daha sonra kendi google hesbaımı bu köye bağladım.Ama hala huzursum. TÜM BU OLANLAR KARŞISINDA SİZCE NE YAPMALIYIM? AYRICA Telefonuma ya da kendi Google hesabıma erişim/bağlantı sağlayabilir mi?Son olarak ise Play Oyunlar profilimi ve verilerimi nasıl komlpe hesabımdan ve cihazımdan silerim?Play Oyunlardan Ayarlara girdiğimde Profili sil yazmıyor.Ama başkalarında yazıyor..(hesabı senkr. etmedim).Tüm bunlara cevap verirseniz çok minnettar kalacağım..

Son düzenleyen moderatör:

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Oyunla ilgili fikrim yok ama LG G3 çok eskidi. Hiç olmadı LG G4 al. LG G3 kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Oyunla ilgili fikrim yok ama LG G3 çok eskidi. Hiç olmadı LG G4 al. LG G3 kullanıcısı olarak tavsiye etmiyorum.
Arkadaşa katılmakla birlikte hb G4 1300 liraya satıldığını da hatırlatmak isterim.

Ayrıca Google hesabinizi Coc ile bağladıysaniz sorun yasayacağınızı sanmıyorum ben.

Eski cihaza da baktınız gitmiyor play oyunlar, ilk play store hesabinizi siler olmadı fabrika ayarlarına dondururseniz.