2.500 Tl Full Set Masaüstü

Bu konuyu okuyanlar

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum sipariş etmeden önce sizlere danışmak istedim Blu-ray li dvd romu olsun mümkünse 2.500 liraya kadar alabilirim full set monitör klavye mouse kasa bu fiyata bulabilir miyim link atarmisnz lütfen acil yazın profesyonellere ihtiyacımvar??☹️??

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
İş görecek düzeyde birşeyi 2 elden bulabilirsiniz anca sıfırdan toplanacak sistem hiç birşeye yaramaz.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
2.el istemiyorum sıfır bilgisayar istiyorum bu istediğim bilgisayar maksimum 2.500 TL taksitle almayı düşünüyorum böyle bir bilgisayar mevcut mu acaba sipariş edicem

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Anakart sadece istemiyorum bana full set lazım bilgi verirseniz çok sevinirim dvd rom yok artık sanırım yeni nesillerde ama Blu-ray oluyor ben o tür bi bilgisayar arıyorum pubg gta 5 oyunları kasmadan açabilecek

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
bu paraya oyun bile açamazsın ki. gta filan imkansız

Nasıl imkansız ustam kral oyunlar açılır bu parayla benim 4 çekirdekli Quad core 6600 geforce 210 64 bit ekran kartım var gta 5 açıyor kasmadan 15 fps alıyorum ama fps önemsiz donmasın yeter arada drop yiyor o ayrı 4 gb ram Windows 10 64 bit

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Bu Bütçeye toplanmaz. Sizin dediğiniz sistem affedersiniz ama çöp. 15FPS nedir. Donma FPS ile alakalı zaten. Biraz daha para biriktirmeye bak.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bu Bütçeye toplanmaz. Sizin dediğiniz sistem affedersiniz ama çöp. 15FPS nedir. Donma FPS ile alakalı zaten. Biraz daha para biriktirmeye bak.

Ustam benim eski pc canlandırdım biraz 2011 de almıştım bu 1 senedir öğrendim ekran kartı işlemci kaliteli olmadan Oyunların acilmayacagini ben bu yeni bilgisayarımı yigenime alcaktim 9 yaşında gta 5 pubg tarzı Oyunların manyağı bende ondan size danışmak istedim ben ps2 de oyunlarımı oynuyorum pc den daha güzel sessiz o yüzden grafik önemli değil benim için 4 bin oyun var harici harddiske yükledim oyunlarımı

Reaksiyon puanı
769
Bundan iyisi toplanamazdı herhalde ama @VECTORRR hocama da sormak lazım. Nasıl olmuş sistem?

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bundan iyisi toplanamazdı herhalde ama @VECTORRR hocama da sormak lazım. Nasıl olmuş sistem?

Klavye mouse monitör haric diğerleri iyi görünüyor ucuz olsun ama kaliteli olsun orta fiyat iyi kalite eline emeğine sağlık uğraşmışsniz ?☺️

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Ama sistemi hiç bir şekilde geliştiremezsiniz. Grafikler çok kötü olursa zevk vermez zaten. Çok kötü FPS alırsınız. Kuzeniniz biraz daha para biriktirsin yoksa elindeki parada çöpe gidecek.

Reaksiyon puanı
769
Klavye mouse monitör haric diğerleri iyi görünüyor ucuz olsun ama kaliteli olsun orta fiyat iyi kalite eline emeğine sağlık uğraşmışsniz ?☺
Hocam bu monitörü de seçebilirsiniz tepkime süresi 1 ms

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama sistemi hiç bir şekilde geliştiremezsiniz. Grafikler çok kötü olursa zevk vermez zaten. Çok kötü FPS alırsınız. Kuzeniniz biraz daha para biriktirsin yoksa elindeki parada çöpe gidecek.
Sistem AM4 bir sistem geleceğe dönük gayet yükseltilebilir bir sistem

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hocam bu monitörü de seçebilirsiniz tepkime süresi 1 ms

Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem AM4 bir sistem geleceğe dönük gayet yükseltilebilir bir sistem
Monitör pahalı vga 150 200 liraya monitör bulabilirim letgodan sahibinden monitör önemsiz benim için herşey kasaya bağlı sanırım yanılıyor muyum görüntü versin monitör yeterde artar hocam

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
ALLAH razı olsun ben sanıyordum işlemci i5 tamam iyidir megersem çıkış tarihi varmış bunu bilmiyordum yani tabi i7 var i9 çıktı sanırım benim bilgisayarda pek bişey yaptığım yok kodi vavo izliyorum arada bilgisayar çok ses çıkarıyor diye kullanmak istemiyorum başımı ağrıtıyor sessiz bir bilgisayar olması için ne gerekir böyle bir bilgisayar mevcut mu acaba beni çok büyük bir yükten kurtarirsiniz ?

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
Dolar 7 zaten. Birde Biraz daha para biriktirin paranız çöpe gitmesin tavsiyem budur.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Hepinize çok teşekkür ederim ustalarım profesörlerim uzmanlarım ALLAH razı olsun sizden yardımcı oldunuz ama yigenime babası internetten sipariş etmiş artık ben buraya konu açıp sizden bilgiler alıp sonra onlara söyleyip almalarını soyluycektim ki dayanamadı küçük yigenim zaten bu 2 gün tatil sokağa çıkma yasağı var dayanamamış sipariş etmişler pişman olurlar mı izoly almışlar

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Hepinize çok teşekkür ederim ustalarım profesörlerim uzmanlarım ALLAH razı olsun sizden yardımcı oldunuz ama yigenime babası internetten sipariş etmiş artık ben buraya konu açıp sizden bilgiler alıp sonra onlara söyleyip almalarını soyluycektim ki dayanamadı küçük yigenim zaten bu 2 gün tatil sokağa çıkma yasağı var dayanamamış sipariş etmişler pişman olurlar mı izoly almışlar
O bilgisayarla yeğeniniz muhtemelen düşük seviyede 2-3 oyun anca oynar, keşke önce araştırsalarmış.

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
İzolymi Yok Artık. Elektrikler gidip gelsin. Bilgisyar yanar. İZOLY Aşırı kalitesiz bir marka ve üretici. Biz Burda genede toplardık çok ısrar etseydi. Parası çöpe gitti. Söyle iade etsinler bari. O sistemde güncel işlemci videodaki işlemcielrden biri var. Bir şekilde ikna et. Yoksa diyeyim ben yanar o sistem bir şey olursa.

daimasen10

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Haklısınız siz daha iyi biliyorsunuz profesörsünüz sonuçta ama 4 gb ekran kartı gördüler diye almışlar i5 bide hemen almışlar ?

~ KaanCK ~

Profesör
Reaksiyon puanı
1,591
4GB Ekran kartı, Ekran kartının iyi olduğunu göstermez. Zaten o işlemci tahminen o Kartı beslemez. bence söyleyin Hemen İade etsinler. Yoksa demedi demesinler. Bir şekilde ikna et. AMD APU'lar bile ondan daha iyi.