2+1 ses sistemi tavsiyesi ?

Reaksiyon puanı
16,118
CREATIVE SB AUDIGY VALUE 7.1 PCI SES KARTI
v2-20253-1_medium.jpg

bu var:
+20 Olumlu yorumlardan sizin seçtikleriniz
1234567

Ahmet Salih Demirtaş

28.2.2012
Harika bir performansı var.!
3 yıldır kullandığım Logitech X-540 5.1 ses sistemime epeydir almak istediğim bir üründü. Anakart üzerindeki onboard ses kartı üzerinden oyun oynuyor ve film izliyordum. Kartın kutusunda vistaya kadar desteklediği yazsa da Creative'nin kendi sitesinde Windows 7 destekli güncel sürücüsü bulunuyor. Win 7 kullananlar çekinmeden alabilir. X-540'taki matrix tuşunu yıllardır kullanmıyordum ama kartı aldıktan sonra BattleField gibi savaş oyunlarında oyunun içinde gibi hissettim kendimi. Filmlerde arka hoparlörlerden gelen harika efektleri duyunca yüzüm güldü. 50-tlye vatandan indirimle almıştım, sonuna kadar parasını hak eden bir ürün. Benim gibi boşuna yıllarca onboard ses kartı kullananlar için herşey yeniden başlıyor desem yeridir.

Bu yorumu doğru buluyor musunuz?
60

Özgür Levent Demiral

19.6.2014
Bütçeniz kısıtlıysa tercihiniz bu olmalı
Güncel fiyatı itibariyle f/p oranı gerçekten çok iyi.5.1 ses sisteminizi onboard ses çözümlerine nazaran coşturacak kalitesini 2 hatta 3 tık yukarı taşıyacaktır.250-300 liralık hoparlör setleri için kesinlikle gönül rahatlığıyla tercih ederbilirsiniz.Fakat daha üst seviye bir hoparlör setiniz (logitech z 5500 , z 906) yada hi-fi bir kulaklığınız varsa tercihiniz yeni seri Sound blaster z -zx -zxr modellerinden biri olmalı.

00

picture

Umut Cankaya

8.7.2015
Driver sorunu yaşayan arkadaşlar
googleda SB Audigy Series Support Pack şeklinde aratırlarsa çıkan linkte detaylı driver mevcut. 3 yıldır kullanmaktayım en ufak sorun yaşamadım.

00

-0 Olumsuz yorumlardan sizin seçtikleriniz

Hikmet Uğurlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şimdi eğer imkanın varsa birde ses sistemini hissetmek istersen ses kartı alman gerekli eğer alma gibi bir imkan yoksa çok sese de merakın bulunmuyorsa normal anakart ses girişleri ile de idare edersin diye düşünüyorum ama ses kartının yeri ayrı olur söyleyim REATIVE SB AUDIGY VALUE 7.1 PCI SES KARTI bu kartı başka bir pc de görmüştüm ses kalitesi güzel ama senin kullandığın sistemde nasıl olur bilemem daha iyi detaylı bir şekilde araştırabilirsin ses kartlarını.

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
Şimdi eğer imkanın varsa birde ses sistemini hissetmek istersen ses kartı alman gerekli eğer alma gibi bir imkan yoksa çok sese de merakın bulunmuyorsa normal anakart ses girişleri ile de idare edersin diye düşünüyorum ama ses kartının yeri ayrı olur söyleyim REATIVE SB AUDIGY VALUE 7.1 PCI SES KARTI bu kartı başka bir pc de görmüştüm ses kalitesi güzel ama senin kullandığın sistemde nasıl olur bilemem daha iyi detaylı bir şekilde araştırabilirsin ses kartlarını.
Bu ses kartı pahalı gibi.bana yeni ekran karti işlemci falan da lazım. Donanimdqn pek anlamıyorum. Bilgisayarın işlevini yitiren parçalarını değişmek mi lazım yoksa yeniden mi toplatmak gerek.yani eski modelde kullanmaya devam edecek parçası yokmudur. Mesela Bu anakarti da değişmek gereklimidir

Reaksiyon puanı
16,118
işlemci değişince anakart da değişir asus'un anakartlarında ses kartı çok iyi oluyor AMD Ryzen topla potansiyeli yüksek ses kartı alman gerekmez ...