Öneri 19K Bütçe Laptop

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhaba yeni bilgisayar alacağım, bütçem 19k önerileriniz bekliyorum. 2 adet aklıma yatan cihaz var biri 8 gb ram ancak ilerde arttırırım önemli değil. Birinci cihaz ve ikinci cihaz sizce hangisi mantıklı. Benim içime HP Victus yattı ancak emin değilim.

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba yeni bilgisayar alacağım, bütçem 19k önerileriniz bekliyorum. 2 adet aklıma yatan cihaz var biri 8 gb ram ancak ilerde arttırırım önemli değil. Birinci cihaz ve ikinci cihaz sizce hangisi mantıklı. Benim içime HP Victus yattı ancak emin değilim.
hocam oyun için alcanız herhalde attığınız linklerdeli bilgisayarlar oyun bilgisayarı çok fazla bir şey öneremesemde
ram i 2x8 yapmanızı tavsiye ederim bide size bir kaç tane labtop öneririm

1.ci labtop
amazon:Lenovo Ideapad Gaming 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, AMD Ryzen 7 5800H, 16GB RAM, 512 GB SSD, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, FreeDOS, 82K200JXTX : Amazon.com.tr: Bilgisayar

hepsi burada:https://www.hepsiburada.com/lenovo-...nt=HBCV00000BDM20&utm_term=c&wt_pc=epey.c.c.c

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
İşlemciler iyi olsada ekran kartı olarak 1650 kullanmak istemiyorum bundan 3 sene önce GTX serisini bırakıp RTX serisine geçtim. Cihaz olarak attığım cihazlardan HP Victus olanı tercih ettim. Tercih etmemdeki nedenler ise Tasarım, Sessizliği, Port Girişleri, Şarjı ve Donanımı. Yine de önerileriniz için teşekkür ederim. :)

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
İşlemciler iyi olsada ekran kartı olarak 1650 kullanmak istemiyorum bundan 3 sene önce GTX serisini bırakıp RTX serisine geçtim. Cihaz olarak attığım cihazlardan HP Victus olanı tercih ettim. Tercih etmemdeki nedenler ise Tasarım, Sessizliği, Port Girişleri, Şarjı ve Donanımı. Yine de önerileriniz için teşekkür ederim. :)
birazcık araştırdım ama nedense bir çok 19 k lık labtopda ekrankartı gb si 4 daha yüksek olsaydı iyide olurdu