1998'den 2010'a Kadar Steve Jobs'taki Değişimler :)

SKYNET

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Adam Pankreas kanseriydi ve 2004 te bunun için ameliyat oldu.

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,038
"Kıyafet giymeyi öğren" diye mail atmak lazım. :devil:

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
adam hep aynı kıyafetle güzel tarzmış puhahaha:D

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Hep aynı şeyler giyilmez ki.:D

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
steve jobs bir markadır siz neyi tartışıyorsunuz

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
adam 1 yılda amcalıktan dedeliğe terfi etmiş
yazık arkadaş insan acıyor
steve_jobs_photos.jpg

Bildiğim kadarıyla adam kanser tedavisi falan gördü. Hatta bir ara fazla zayıflayınca herhalde kanseri tekrarladı diye Apple'ın hisseleri düşmüştü. Ama tarihlerden emin değilim

Adam Ipod, Iphone, Ipad gibi teknolojilerin babası. Apple zor durumda zarar ederken şirketi ayağı kaldırdı ve tekrar kar eden bir şirket haline getirdi. Şirketi batmaktan kurtardı

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İnsanların gözü önüne çıkan birinin giydiklerine daha çok dikkat etmesi gerekir. Nike da bir markadır ama her yıl aynı ürünü çıkarmaz. :) Bunun gibi.
Steve Jobsun giyinisi mi onemli yoksa yaptigi isler mi. Bence yaptiklari daha onemli. Demekki bu giysilerle rahat ediyor.Duyanda giydiklerinde sakincali bir sey var sanacak.

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Steve Jobsun giyinisi mi onemli yoksa yaptigi isler mi. Bence yaptiklari daha onemli. Demekki bu giysilerle rahat ediyor.Duyanda giydiklerinde sakincali bir sey var sanacak.

Giyinişi önemli demedim. Bunu bir tarz olarak gören HapS'a o sözüm. Babanızın oğlu gibi neden savunursunuz şu insanları, anlamış değilim.

ramboberk

Profesör
Reaksiyon puanı
74
İnsan 12 yılda bu kadar çökermi yahu

Hayat adamı resmen çökertmiş :p

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Giyinişi önemli demedim. Bunu bir tarz olarak gören HapS'a o sözüm. Babanızın oğlu gibi neden savunursunuz şu insanları, anlamış değilim.
Ben bir kisiyi savunmuyorum ben gorus bildiriyorum. Ister steve jobs olsun ister bill gates ister lunis ister koç ister sabanci.Banane hep ayni stil giyiniyosa gorende sanki cok abes bir sey giymis sanacak.

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2009 dada kemer takmış :D tarzını degiştiriyo yavaş yavaş

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
İnsanların gözü önüne çıkan birinin giydiklerine daha çok dikkat etmesi gerekir. Nike da bir markadır ama her yıl aynı ürünü çıkarmaz. :) Bunun gibi.

bizim insanımızın baktığı şey budur işte kıyafet ne giymiş markası ne arkadaş adam dünyayı sallıyor ürünleriyle ama Türk müşterileri veya potansiyeli olanlar giydiği kıyafetleri tartışıyor Türk insanının kişilerin başarısından beyninden düşüncelerinden önce konuşacağı şeyler vardı işte ıspatı bu forum başlığı, bizde de bi dede var ağaç dikiyor sürekli oraya buraya çevreciler bilir dedenin adını unuttum 15 senedir aynı süveteri aynı pantolonu giyiyormuş sökükleri var eski bir süveter ben o adamı sökük süveteteriyle değil yaptığı işle biliyorum adam Türkiyeyi yeşillendirmiş yahu daha ne yapsın sen kalkıp bu adamın süveterini donunu konuşuyorsan at kendini köprüden aşağı

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
tarz değil imaj çalışması. halka yakınlık gösterebilmek için bu tarz giyindiğini düşünüyorum.

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
adam bu yuzden zengın yıllardr kıyafte para vermyr :D