1907. Mesaj

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Zaten işin gücün yok ,sabahtan akşama,basur olma pahasına post kasıyorsun yeğen.hele bir kalk oradan,aşkına son ver ,canım bilgisayar ,senden ayrılıyorum filan de.bitsin artık.ne olacaksa olsun artık,yeter artık,yeter olsun,nalette ossun.

Sen güzel kafanı yorma arkadaşım. Sen git karaborsadan silah toplamaya kaldığın yerden devam et. Mazallah suriye gibi olursak kendini korursun :)

somurgenim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen güzel kafanı yorma arkadaşım. Sen git karaborsadan silah toplamaya kaldığın yerden devam et. Mazallah suriye gibi olursak kendini korursun :)

Bulursam at-14 yani kornet kasacağım ,satarken iyi para eder.olmadı paraylada satmam.İhtiyaç için alan Hanım teyzeler olursa,bedavaya veririm.mesela sen iste ,Adrese teslim edeyim.1991 de ,40 tane patriotu olan ıragı ne hale getirdiler.sen hala uyu adamım.tamam boş beleş adamım ama bazı şeylere senden de iyi kafam bastığı için senden daha boş değilim.çaktın mı mevzuyu?Afedersin kıçımızın dibi ıraga geldiler,suriye karıştırılıyor ama sen hala silah kaçırma taraftarı sözlerime karşısın.ya havaya uçarsa ortadoğunu en büyük cephanelikleri ne olacak adamım?sapanla mı vuracan sazanları?

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Allah rızası için biri Ban lasın şu arkadaşı ..

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bulursam at-14 yani kornet kasacağım ,satarken iyi para eder.olmadı paraylada satmam.İhtiyaç için alan Hanım teyzeler olursa,bedavaya veririm.mesela sen iste ,Adrese teslim edeyim.1991 de ,40 tane patriotu olan ıragı ne hale getirdiler.sen hala uyu adamım.tamam boş beleş adamım ama bazı şeylere senden de iyi kafam bastığı için senden daha boş değilim.çaktın mı mevzuyu?Afedersin kıçımızın dibi ıraga geldiler,suriye karıştırılıyor ama sen hala silah kaçırma taraftarı sözlerime karşısın.ya havaya uçarsa ortadoğunu en büyük cephanelikleri ne olacak adamım?sapanla mı vuracan sazanları?

Senin iyi bir hayal dünyan var. Kitap yazsana çok tutar :D

yaran-inci-s%C3%B6zl%C3%BCk-capsleri_17538.jpg

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
çok üzüldüm ne güzel güldürüyordu ya :D

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Az kaldı az kaldı :D:D
önce prof sonra ASLAN oluyorum :D

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
O günlerde gelecek :D
Hele şu kpss illetinden bir kurtulayım :D

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
@|SeYYaH| Abiye bir katakulli yapıp mesajı atlatmam lazım ama ne yapıcam bilmiyorum:D

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Böyle berbat bir konuda prof olacak halim yoktu herhalde :D:D
Söyle rahatla da profluğa adım attım :D:D