18 can gitti, tek şikayetçi yok

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
şimdi bide lise öğrencisi olduğumuzu yazdık ya.artık iyice çocuk muamelesi yaparsınız.

senin lise öğrencisi olduğunu bilmiyordum ama yazdıklarından ortaokulçağında sağdan soldan duyma bilgileri ile birşeyler yapmaya çalışan olarak görünüyorsun sağdan soldan duyduklarınla değil. Araştırma yaparak biraz araştır. o zaman belki ciddiye alınırsın...

ledzeppelinfan

Profesör
Reaksiyon puanı
0
senin lise öğrencisi olduğunu bilmiyordum ama yazdıklarından ortaokulçağında sağdan soldan duyma bilgileri ile birşeyler yapmaya çalışan olarak görünüyorsun sağdan soldan duyduklarınla değil. Araştırma yaparak biraz araştır. o zaman belki ciddiye alınırsın...

istediğin alanda seninle tartışabilrim.inan bana senden daha fazla bilgim var.internette geçirdiğim 10 saatin en az 4 saati gündemi takip etmekle araştırmakla geçiyor.sürekli benim savunduğum şeyleri söylüyorsun.okumadan tartışmalara girmeyin.bende hep bunu savunuyorum.yazdıklarımında sağdan soldan bilgiler olduğunu düşünmüyorum.varmı böyle düşünen aranızda???
ha çok kafanıza takılıyosa söylim lise son öğrencisiyim.yaşta 18

caglarcosgun'un dedigi gibi olayda cok belirgin bir ihmalkarlik vardir. fakat olayin laiklikle filan bir alakasi yok bana gore. ama isguzarlik vardir ayyuka cikan.

18 yavru oluyor, avukat "bize sabotaj yapildi" diyor. acisini anliyamiyacagimiz bir baba "kurs'a guveniyoruz, gene kizimizi gonderirdik"(gene olmesine goz yumardik, sikayet etmezdik) diye sacmaliyor. Devamin da "baleye mi gonderseydik, kopuk dansinda mi olselerdi, abartmayin"

burada yasanan dram laiklikle veya kacak kuran kursu kurup dini kullanarak yavrularin ve ebebeynlerin istismar edilmesi degildir. Dram halkin cahil birakilmasi, boyle cahil bir halkin hakkini aramamasi ve haklarindan bile haberdar olmayan halkin sandikta oy kullanmasi buna da demokrasi denmesi...

yazik yav 18 yavru, aglayasim var...
+3