Öneri 18 Bin TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Merhabalar, arkadaşım kendisine yeni bir telefon arıyor. Telefonda istedikleri güzel bir işlemci ve cihazın stabil bir şekilde çalışması, onu uzun süreler üzmeden götürmesi. Kamera orta veya ortanın biraz üstü olması onun için kâfi. Bütçesi 18 bin TL, 18 bin TL'nin küsürlerine çıkabilir fakat daha üstüne çıkamıyor. Önerilerinizi belirtirseniz çok memnun olurum, teşekkür ederim.

barisbiyik

CEO
Moderatör
SDN
Reaksiyon puanı
1,053
3 tane önerim var, bakabilirsin.

DarkShadoWDSW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Samsung Galaxy A54 256 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 512 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Honor 90 512 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Merhabalar, samsung modellerine bakabilirsiniz genelde daha uygun fiyata güzel performans veriyor cihazları. Birkaç adet telefon ekledim bakabilirsiniz

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
138
Samsung Galaxy A54 256 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Xiaomi Redmi Note 13 Pro 512 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Honor 90 512 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Merhabalar, samsung modellerine bakabilirsiniz genelde daha uygun fiyata güzel performans veriyor cihazları. Birkaç adet telefon ekledim bakabilirsiniz
s21 fe'ye o da bakıyor fakat ben biraz eski olduğu için içimde bazı şüpheler oluştu, sizce bir sıkıntı olur mu?

DarkShadoWDSW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
s21 fe'ye o da bakıyor fakat ben biraz eski olduğu için içimde bazı şüpheler oluştu, sizce bir sıkıntı olur mu?
Açıkçası çok eski bur telefon değil. Acıkcası eski olsa bile aynı fiyat bandındaki cihazlardan daha güzel bir cihaz bence tavsiye ederim

AMC

Profesör
Reaksiyon puanı
772
S22 bak en azından amiral gemisi diğerlerine bakma bile.