16K Laptop Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Rexadex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Sizce sizin önerdiğiniz mi bu mu

sizin önerdiğiniz daha iyi gibi karşılaştırma yaparsanız sizce hangisi? Bide 600 tl mouse klavye mouse pad önerir misiniz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Sizce sizin önerdiğiniz mi bu mu

sizin önerdiğiniz daha iyi gibi karşılaştırma yaparsanız sizce hangisi? Bide 600 tl mouse klavye mouse pad önerir misiniz?
Monster'ın daha iyi olduğu tek konu ekranı. Ancak 3060 için 2K ekran gereksiz bence. Birde ekran kartı tarafında çok az farkla daha güçlü olabilir tabi Monster kaç W olduğunu belirtmiyor. Ancak Asus işlemci tarafında daha güçlü ve yazılım konusunda da daha iyi. Kasa sağlamlığı konusunda da keza Asus önde.

Rexadex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Orta fiyatlı bir gamepad bilen var mı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Orta fiyatlı bir gamepad bilen var mı
Gamepad alacaksan orta fiyata falan girişme bence. Ya 9. nesil Xbox ya da PS5 kolu al. Bu ikisini alamıyorsan hiç girişme derim üzülürsün. Ben senin yerinde olsam klavye almak yerine ilk etapta Xbox kolu alırdım. Zaten Asus'un klavyesi epey iyi.

Reaksiyon puanı
37
Öncelikle sizce laptop alsam çok şey kaybeder miyim? Yatılı okulda okuyorum ondan sadece yazın oyun oynamak için masaüstü almak mantıklı olmaz. Sizce bu pc nasıl ne değişe bilir MSI GF65 THIN 10UE-045XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD, 144Hz, Core I7-10750H, 16GB RAM, 512GB SSD, RTX3060 6GB, DOS: Amazon.com.tr ? Şimdiden teşekkür ederim
Yüksek fiyatlı bir laptop alacaksan MSI'den başka ürün almanı tavsiye etmem. MSI diğer markalara göre en iyisi ve en iyi üreticidir ve alırsan asla pişman olmazsın. (Amazondan mı alacaksın?)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yüksek fiyatlı bir laptop alacaksan MSI'den başka ürün almanı tavsiye etmem. MSI diğer markalara göre en iyisi ve en iyi üreticidir ve alırsan asla pişman olmazsın. (Amazondan mı alacaksın?)
Böyle genel bir yargıya varamazsınız. Her markanın iyi ve kötü ürünleri vardır. Her fiyat bandına göre avantajlı ürünler değişir. Direkt olarak en iyi üretici MSI demek yanlış bir söylem.

Reaksiyon puanı
686

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben zaten git direkt olarak MSI al demedim, diğer markalara göre MSI tercih etmesini önerdim
Tamam işte bende diyorum ki en iyi üretici MSI söylemiş yanlış bir söylem. MSI'a göre bazı işleri daha iyi yapan markalar da var. Fiyata ve modele göre değişen bir durum.

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Yatılı okulda Telefon bile toplanıyor akşamları, Laptop kullanmak ne kadar mantıklı olur bilemem. Okulunuzda kullanan başkaları olacaksa olabilir ama koca Pansiyonda bir tek siz kullanırsanız herkes başınıza üşüşür. Yurtta kalmış biri olarak söylüyorum.

Rexadex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Yatılı okulda Telefon bile toplanıyor akşamları, Laptop kullanmak ne kadar mantıklı olur bilemem. Okulunuzda kullanan başkaları olacaksa olabilir ama koca Pansiyonda bir tek siz kullanırsanız herkes başınıza üşüşür. Yurtta kalmış biri olarak söylüyorum.
Özel okul olduğu için o konuda bir sıkıntı yok

kablosuz oyuncu kulaklığı önere bilir misiniz?
1000 tl altı
sade çünkü dışarıda da çok takıcam
ıos ile uyumlu