Soru 1650 Ekran Kartı Ile Kaç Fps Alırım ??

Bu konuyu okuyanlar

Sincox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Merhaba Ventus XS GTX 1650 modeli ile altta yazdığım oyunlarda kaç FPS alırım?

CS
Valorant
RDR Online
Apex
Rust
GTA 5

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Youtube girmek zor olsa gerek ?

Youtube varsa foruma girmesin insanlar o zaman son zamanlarda insanlara karşı bir öfke bir aşağılama içindesiniz beni de avukat yapmıştınız anlamıyorum sizi hayır yani her zamanda böyle değildin son birkaç haftadır böylesin

Reaksiyon puanı
8,008
Youtube varsa foruma girmesin insanlar o zaman son zamanlarda insanlara karşı bir öfke bir aşağılama içindesiniz beni de avukat yapmıştınız anlamıyorum sizi hayır yani her zamanda böyle değildin son birkaç haftadır böylesin
Hayırdır moderatör olma hayalin mi var bi yağ çekme derdindesin birilerine?

Ek olarak öfke falan yok dediği oyunlar var üstüne başka oyunlarda var girip detaylıca öğrenebilir. CPU eğer GPU'yu tam besliyorsa videodaki performansın aynısını alacak.

Reaksiyon puanı
8,008
Youtube varsa foruma girmesin insanlar o zaman
Ek olarak müneccim olmadığımız için her kart her oyunda hangi ayarlarda hangi sürücüde hangi windows sürümünde kaç fps alır , hangi çözünürlük idealdir ben bunları bilmiyorum şahsen sen biliyorsan burada şov yapacağına yardımcı ol?

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Hayırdır moderatör olma hayalin mi var bi yağ çekme derdindesin birilerine?

Ek olarak öfke falan yok dediği oyunlar var üstüne başka oyunlarda var girip detaylıca öğrenebilir. CPU eğer GPU'yu tam besliyorsa videodaki performansın aynısını alacak.
Benim moderatör olma hayalim mi varmış öğrendiğim iyi oldu ve şov yapıyormuşum ne şovu
O kart ne muhteşem ne kötü bir kart işlemcin besliyorsa işini görür

Reaksiyon puanı
8,008
E forumu kapatsınlar o zaman
Forum internette bulamadığın, veya fikir alışverişi yapabileceğin platformlara verilen addır. Google’a 1650 yazdığınız gibi önerilerde oyun testi çıkıyor bunu foruma sormak tamamen saçmalık. Bir sürü çözüm bekleyen konu aşağı gidiyor.

Ek olarak avukat ve sen şov yapmak yerine yardımcı olsanız madem bilgilisiniz ya? Konuya benden başka nesnel bir veri sunan yok o yüzden haklı/haksız meydanda ??

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Forum internette bulamadığın, veya fikir alışverişi yapabileceğin platformlara verilen addır. Google’a 1650 yazdığınız gibi önerilerde oyun testi çıkıyor bunu foruma sormak tamamen saçmalık. Bir sürü çözüm bekleyen konu aşağı gidiyor.

Ek olarak avukat ve sen şov yapmak yerine yardımcı olsanız madem bilgilisiniz ya? Konuya benden başka nesnel bir veri sunan yok o yüzden haklı/haksız meydanda ??
Sana göre öyle ben bilgim olsa yazardım zaten ? ben senin gereksiz laf sokmana ayar oldum kardeşim

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Merhaba Ventus XS GTX 1650 modeli ile altta yazdığım oyunlarda kaç FPS alırım?

CS
Valorant
RDR Online
Apex
Rust
GTA 5
CS düşükte 120 üzeri alırsın
Valorant da düşükte 120 üzeri
RDR yüksekte 30 üzeri
Apex ultrada 60 üzeri
Rust orta ayar 70 üzeri
Gta 5 orta ayar 60 alırsın

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
Haklısın.

Valla işlemci besliyorsa her oyunu açar o sistem.