1600 TL ve altı telefon önerir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
1600 TL bütçem var ve güzel tasarıma ve sisteme sahip olan bir telefon almak istiyorum sizce hangi telefonu almalıyım.
Asus zenfone 3 alınmalı mı veya önerebileceğiniz telefon var mı?
İyi Forumlar...

Reaksiyon puanı
31
150 koy Hepsi buradadan Note 4 al tasarım göreceli beğenmeyebilrisn gerisnde iyi bir telefon

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Yorumun için teşekkür ederim ama note serisi bi telefon kullanmak istemiyorum hatta Samsung dan sıkıldım değiştirmek istiyorum.

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Xiaomi mi5 öneririm sar değeri yüksek. 100 tl daha koyup alternatiflere huawei p9 ve lg g5 ekleyebilirsin ( ithalatçı garantili ) Eğer türkiye garantili olmasını istersen Sony xperia xa ultra ( 6 inç )

Umut Can ORAL

Asistan
Reaksiyon puanı
17
SAR değerine dikkat edilirse Mİ5. Ama yok edemem derseniz G5.
G5 cihazı mi5 e göre biraz daha sıkıntılı problemli. Modülerliğinde zamanla oluşan problemler kötü tasarım ekrandaki hatalar ( alttaki boşluk vb ) gibi bir çok eksiği var bana göre. ayrıca modüler olması istemediğim bir özellik. mi 5 da sadece sayabileceğim sar değeri var ondada zaten günde 5-6 saat telefonda konuşan biri değilim ortalama 30-45 dakika konuşurum. Ondada kulaklık kullansam bir sıkıntı olmaz gibime geliyor.

Barış Bayraktar

Profesör
Reaksiyon puanı
628
G5 cihazı mi5 e göre biraz daha sıkıntılı problemli. Modülerliğinde zamanla oluşan problemler kötü tasarım ekrandaki hatalar ( alttaki boşluk vb ) gibi bir çok eksiği var bana göre. ayrıca modüler olması istemediğim bir özellik. mi 5 da sadece sayabileceğim sar değeri var ondada zaten günde 5-6 saat telefonda konuşan biri değilim ortalama 30-45 dakika konuşurum. Ondada kulaklık kullansam bir sıkıntı olmaz gibime geliyor.
Evet sıkıntı olmaz.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
1600 TL bütçem var ve güzel tasarıma ve sisteme sahip olan bir telefon almak istiyorum sizce hangi telefonu almalıyım.
Asus zenfone 3 alınmalı mı veya önerebileceğiniz telefon var mı?
İyi Forumlar...
xiaomi mi 5 öneririm...