16 Yaşındayım Bana Kart Önerirmisiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

ZorBeyUral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım ve kendime pc almak istiyorum internetten pc ise 3.100 TL bende ininal kartı var ve ininal kartı atm yüklemeleri 750 TL ye kadar ben bu pc almak için hangi karttan almam lazım

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım ve kendime pc almak istiyorum internetten pc ise 3.100 TL bende ininal kartı var ve ininal kartı atm yüklemeleri 750 TL ye kadar ben bu pc almak için hangi karttan almam lazım
Bynogame kart sınırı varmı bilmiyorum

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
kardeşim bir büyüğün gidip banka kartı alsın bence istediğin kadar biriktirip harcarsın borç falanda yazmaz.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
kardeşim bir büyüğün gidip banka kartı alsın bence istediğin kadar biriktirip harcarsın borç falanda yazmaz.
Evet bence de en mantıklısı bu olur. Bankamatik kartı alacak bir büyüğünü bul içerisine para yükleyip dilediğince kullanabilirsin ayrıca kesim ücreti gibi şeylerle de karşılaşmazsın.

Reaksiyon puanı
142
Bence kredi kartına hiç bulaşma. Büyüklerinin kartını kullan, sanal kart ile alışveriş yap.

Oğuzhan Ç.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Enpara hesabını araştırmanı tavsiye ederim. Ancak bir büyüğünün hesabına parayı aktarıp alışveriş yapabilirsin. Güvendiğin birinden rica et.