(+16) Kafeste facia

doctor

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Tryo uyku tutmadı mı bu saatte bu ne yaa?

dahi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
fazla yaklaşmamak lazım nede olsa hayvan

Sheythun

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Adam mefta galiba.. nasıl olmuş bu anlamadım... :S

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Video bittikten sonra aşağıda diğer videolar çıkıyor onlar daha da kötü, adamı tam olarak yedikleri bir video var hatta.

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Elmacık abi zaten içim bi tuhaf oldu...Şimdi merak edip onlarıda izleyecem... neyse

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Hem üzülüyorsun hem de bir yandan doğayı mahveden düzenini bozan kibirli insan bunu hakediyor diyorsun..

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Tartarus dedi ki:
Öyle ama...
Niye kızıyonki?

Kendi düşüncemi dile getirmiştim ben :)
Yani bir insan olarak hem üzülünüyor, hem de doğaya "galip gelmeye" çalışan kibirli insan hakediyor diye düşünülüyor.
Bir insan olarak bunlar hissediliyor, onlardan biri de benim.

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Gittikçe çoğalan insan tipleriyiz o zaman dönya bisim olmalı muhahahaa

;D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Elmacik dedi ki:
Tartarus dedi ki:
Öyle ama...
Niye kızıyonki?

Kendi düşüncemi dile getirmiştim ben :)
Yani bir insan olarak hem üzülünüyor, hem de doğaya "galip gelmeye" çalışan kibirli insan hakediyor diye düşünülüyor.
Bir insan olarak bunlar hissediliyor, onlardan biri de benim.

Doğaya galip gelme diye bir şey yok. o aslanı o kafese koymasan, ormanda bulunduğu bölgeye gitsen yine öldürürdü o seni. Düşünsene bi köy var ve hemen yanında aslanların olduğu bir yer. Aslanlar yemicek mi insanları..

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Hayvan hayvan hadi kafası basmıyor, peki insan neden bu kadar sokuluyor onlara. Bence hayvanları sevmek onlarea zarar vermemekten geçer. Böyle istediğini yapınca harika oluyor, yemeye kalkınca seni canından oluyor hayvan. Zaten daha önceden özgürlüğünü almışsın elinden, hayvan ne yapsın. Eğitmekle felan olmaz bu işler hayvan hayvandır işte. Kanında var kardeşim ne yapsın. Bırakalımda doğal hayatlarında yaşasın dursunlar. Evcil hayvanlardan bahsetmiyorum. Yani kedi, köpek, balık gibi. Adam gibi bakacaksan tamam Ama adam gibi baksanda Aslan, Fil gibi hayvanlar olmaz işte. Gelir seni böyle yer. Hayvan sever biri olarak söyleyeceklerim bu kadar.
Videoya gelince yazık işte bakın biri hayvan iki kişinin ölümüyle sonuçlanan bir facia. Anladığım kadarıyla burası bir sirk ve sirklerde böyle durumlar çokça yaşanıyor.

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Daha önce izledim gerçekten Korku ve dehşet dolu !!!

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
@pesimist, bugüne kadar nerede duydun aslanların köylere saldırdığını? Hayvanların yaşam alanlarını daralttı insanlar, onları ve ihtiyaç duydukları kaynakları perişan etti.
Sen eğlence için onun yaşam alanını istila edersen insanoğlu olarak; o da eğlence için seni yer hayvan olarak.
Hayvanın aklı yoktur, ancak iç güdüleri vardır. Dolayısıyla hayvanın büsbütün rastgele davrandığını söyleyemeyiz.
Kısacası sen onu ne kadar sıkarsan o da seni o kadar sıkar.

Ha durduk yerde gider aralarına dalarsan yine sana zarar verme ihtimalleri var akılları olmadığından dolayı; sen de ayağını ona göre denk alacaksın ;)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Elmacik dedi ki:
@pesimist, bugüne kadar nerede duydun aslanların köylere saldırdığını? Hayvanların yaşam alanlarını daralttı insanlar, onları ve ihtiyaç duydukları kaynakları perişan etti.
Sen eğlence için onun yaşam alanını istila edersen insanoğlu olarak; o da eğlence için seni yer hayvan olarak.
Hayvanın aklı yoktur, ancak iç güdüleri vardır. Dolayısıyla hayvanın büsbütün rastgele davrandığını söyleyemeyiz.
Kısacası sen onu ne kadar sıkarsan o da seni o kadar sıkar.

Ha durduk yerde gider aralarına dalarsan yine sana zarar verme ihtimalleri var akılları olmadığından dolayı; sen de ayağını ona göre denk alacaksın ;)

Pesimist hatırlar buna benzer bir konuda kendisine senin yazmış olduğun biçimde bir yazı yazmıştım.
Ama uzlaşamamıştık kendisi ile bu arada konu eski forumda Anadolu parsı ile ilgiliydi :* :D

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
Raytingli konumuzun ıkıcı bolumunu ıceren bastan cekimi sakın kacırmayın<br /><br />Acaba aslanmı haklı adammı zavallı tartısmasına yenıbır boyut<br />acaba aslanın dıslerındekı et Parcaları kendımızden mı koptugun hıssettık te aslana kızdık olum korkusumu bızı aslana kındar ettı<br /><br />sonra dusunduk bızı aılemızden yurdumuzdan koparıp bızım uzerımızden para kazanan ama bıze hapıs hayatı yasatan bır guce baskaldırısmıydı aslanın ofkesı<br /><br />yoksa hayat tıpkı bu fılımdekı gıbı hayatın tum pıslıgını hep altsınıftakılerın zedelendıgı ,zarar gordugu numu dusunurdurdu bır tarafta ozgurlugu elınden alınmıs tutsak asımıle edılmıs aslan<br />bır tarafta aılesını gecındırmeye calışan az gelışmış bır ulkenın ısvar ya buda olmasaydı deyıp gecınmeye calışan bır bakıcı<br />bırde bu işlerden ğara kazananlar<br />bırde ....<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=-SHYoyUaSL0<br /><br /><br />

isot

Doçent
Reaksiyon puanı
3
hem aslan ıcın hemde adam ıcın cok kotu olmus.. üzüldüm..

Reaksiyon puanı
0
Allah'ım bu ne ya.. Yandaki polisde silah yokmuydu acaba ?

Ben polis olsam, şu durumda orda olmuş olsaydım ve ateş ettiğinde polislikten alınıcaksın deseler bile o aslanı delik deşik ederdim. :(

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Aslanın ne suçu varki doğasında olan bişey sonuçta. Adamlar onu oraya koymasa böyle bi olay da yaşanmazdı heralde..