Yardım 1500TL ye kadar supurge onerisi

Bu konuyu okuyanlar

maniapk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaslar selam hediye olarak anneme almayi planliyorum. Hic anlamam yardiminizi bekliyorum.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Arzum AR4061 modeline bakabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
76

Merhaba. Hocam, 4AAAA özellikli 890 watt, toz torbasız (cyclone teknolojili) Alman malı Fakir Ranger Elektronic'ı tavsiye ederim. 4 yıldır kullanıyorum, yüksek performanslı ve kaliteli plastik malzemeli toz torbasız bir elektrik süpürgesidir. Bir ara (pandemide) beyaz eşya satıcılarında yok satmıştı, ancak şu anda şu anda netten (özellikle 4AAAA'lısına) kolay ulaşılıyor, tavsiye ederim. Tek dezavantajı toz sürahisi hacmi (litresi) rakiplerine göre daha düşük kalıp 1-2 günde ev temizliğinden sonra iyi çekiş için siyah sünger iç filtresiyle (2. sıradaki keçe filtresi hariç) birlikte toz sürahisinin mutlaka suyla temizlenmesi gerekiyor. Diğer teknik özellikleri birçok yerde yazdığım teknik inceleme yazılarımda 10 üzerinden 10 'ı aldı benden.

Not: Daha düşük fiyata 4AAAA özelliği bulunmayan, devir kontrolsüz, farklı kırmızı tonlarında ve diğer renklerdeki olanları ucuz da olsa kesinlikle tercih etmeyiniz. Bu konuda yeteri kadar araştırmayı Koçtaş, Teknosa ve tüm Kayseri AVM'lerinin elektronik eşya bölümlerinde yeteri kadar yapmıştım. En iyi performanslı ve kaliteli olan modeli sadece üst linkteki devir kontrol düğmesi olan ve 4AAAA özelliği sürahisi ve orijinal ambalajında yazanıdır. Kolay gelsin.

Son düzenleme: