1500-2500 TL aralığında laptop tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Geroyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba

Yaklaşık 3 sene önce aldığım Lenovo Y550 artık miladını doldurdu. Başlıkta belirttiğim gibi 1500-2500 fiyat aralığında bir laptop almayı düşünüyorum. Uzun zamandır da pazar hakkında bir araştırma yapmadım. Sizin önerileriniz doğrultusunda hayırlısıyla yeni bir laptop alacağım. Şimdiden teşekkürler. :)

wolkman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
2500 TL'ye Monster Notebook Alabilirsin. Oyun Bilgisayarı.
Ama Laptop'lar Pek İyi Olmuyor Bence alacaksan 2500 TL'ye Kendine Pc Toplattır. Hem Daha Sağlam Olur Hemde Özellik Bakımından Laptoptan 2 3 Kat Daha Üstün Olur. :)

Geroyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öğrenci olduğumdan dolayı Laptop daha çok işimi görüyor açıkcası Masaüstü tercihim değil. :)

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Y550 den memnun kaldıysan (3 yıl önceki laptoptan bugüne kadar gittiyse) Lenovonun Y50 modeli var. Sıfırı 3000 ama ikinci el 2500 e rahat bulursun. Yok ben ikinci el almam diyorsan benim laptopu öneririrm Lenovo Y510P.

wolkman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tamam 2500 TL'ye Monster Notebook Alabilirsin. Diğer Notebook'lara Göre Performansı Çok Çok İyi. (Ama Msi Ayrı Msi İle Monster Neredeyse Herşeyi Aynı Tek Farkı Fiyatı Msi'nin Fiyatının Biraz Daha Yüksek Olması.)

Ve Bak Eğer Monster Notebook İle Aynı Fiyata Notebook Bulursan Özelliklerini Karşılaştır. Ona Göre Al.

http://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html
Bu Siteden Kampanyalara Ve Fiyatlarına Bakabilirsin.

Geroyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Y550 den memnun kaldıysan (3 yıl önceki laptoptan bugüne kadar gittiyse) Lenovonun Y50 modeli var. Sıfırı 3000 ama ikinci el 2500 e rahat bulursun. Yok ben ikinci el almam diyorsan benim laptopu öneririrm Lenovo Y510P.
Lenovo'dan çok memnun kaldım fakat önerdiğiniz her iki modelde fiyat sınırımı aşıyor. Başka önerileriniz olursa sevinirim. Bu arada tercihim sıfır almak, teşekkür ederim. :)
Tamam 2500 TL'ye Monster Notebook Alabilirsin. Diğer Notebook'lara Göre Performansı Çok Çok İyi. (Ama Msi Ayrı Msi İle Monster Neredeyse Herşeyi Aynı Tek Farkı Fiyatı Msi'nin Fiyatının Biraz Daha Yüksek Olması.) Ve Bak Eğer Monster Notebook İle Aynı Fiyata Notebook Bulursan Özelliklerini Karşılaştır. Ona Göre Al.http://www.monsternotebook.com.tr/monster-notebook.html Bu Siteden Kampanyalara Ve Fiyatlarına Bakabilirsin.
Çok güzel bir öneri diğer alternatiflerle birlikte en son değerlendiricem, teşekkür ederim. :)
Özellikle kullandığın bir alan var mı ona göre öneririrdik direk fiyata göre önerirsek asus x550jk-xo012d var i5 işlemci fiyatıda uygun fikir olurhttp://www.netsiparis.com/asus-x550jk-xo012d-notebook_p11201020442
Özellikle kullandığım bir alan yok. Ne Photoshop ne Autocad ne de sıkı oyuncuyum. Öneriniz için teşekkürler. :)
Burdan Her Kullanımda Isını Fazlasıyla Gorur.
Teşekkürler öneri için fiyat olarak biraz daha aşağıda önerileriniz olursa çok sevinirim. :)

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ya kısaca oyun oynarken çok büyük performans beklemiyorsan fifayı falan rahat oynatsın yeter diyorsan asus x550jk eğer oyun oynucam kasmasın hiç diyorsan lenovo y510p en uygunu senin için. Ama y510p muhakkak garantili 0 al derim çünkü 2 yıl içinde bir şey çıkabilir oyun pcleri böyledir.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Ya kısaca oyun oynarken çok büyük performans beklemiyorsan fifayı falan rahat oynatsın yeter diyorsan asus x550jk eğer oyun oynucam kasmasın hiç diyorsan lenovo y510p en uygunu senin için. Ama y510p muhakkak garantili 0 al derim çünkü 2 yıl içinde bir şey çıkabilir oyun pcleri böyledir.

Asus lenovodan iyi lenovoda sli var daha fazla güç harcıyor ve her oyunda sli desteği yok gtx850 li maxwell dir daha az enerji harcar tahminimce 2-3 sene oyunları high ta oynarsın asusta

dReyfus

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Asus lenovodan iyi lenovoda sli var daha fazla güç harcıyor ve her oyunda sli desteği yok gtx850 li maxwell dir daha az enerji harcar tahminimce 2-3 sene oyunları high ta oynarsın asusta
Asusta o modelde gtx 850 mi var onu bilmiyordum gt 750 var diye biliyordum. O zaman direk asus olanı al %100 iyi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca son çıkan ağır yağlı oyunların hepsi (%90) sli destekli. Ve o oyunların kaçtanesini oynayabilcek arkadaş.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Asusta o modelde gtx 850 mi var onu bilmiyordum gt 750 var diye biliyordum. O zaman direk asus olanı al %100 iyi.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ayrıca son çıkan ağır yağlı oyunların hepsi (%90) sli destekli. Ve o oyunların kaçtanesini oynayabilcek arkadaş.

%90 ımı ? Asus al x550jk 8 gb ramlisini al

Son mesajlar