1500-2000 tl arası telefon

tospağa12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar arkadaşlar. 4 senelik gm discovery cihazımın anakartının yanması sebebiyle artık miladını doldurdu. Bu yüzden telefonsuz kaldım ve bütçem el verdiğince verimli, kullanırken üzmeyecek bir cihaz arayışı içerisindeyim. Yaptığım araştırmalar sonucunda bir kaç model gözüme çarptı. Samsung j7 pro, Huawei p10 lite, iphone se, samsung a5 gibi modeller. Bunların haricinde önerebileceğiniz, özellik şunu alırsan pişman olmazsın dediğiniz cihaz varsa söyleyebilirsiniz. Unutmadan şunu da eklemek istiyorum.İthalatçı garantili vs ürün önermeyin. Çünkü mağazadan alma durumum var.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Herkese merhabalar arkadaşlar. 4 senelik gm discovery cihazımın anakartının yanması sebebiyle artık miladını doldurdu. Bu yüzden telefonsuz kaldım ve bütçem el verdiğince verimli, kullanırken üzmeyecek bir cihaz arayışı içerisindeyim. Yaptığım araştırmalar sonucunda bir kaç model gözüme çarptı. Samsung j7 pro, Huawei p10 lite, iphone se, samsung a5 gibi modeller. Bunların haricinde önerebileceğiniz, özellik şunu alırsan pişman olmazsın dediğiniz cihaz varsa söyleyebilirsiniz. Unutmadan şunu da eklemek istiyorum.İthalatçı garantili vs ürün önermeyin. Çünkü mağazadan alma durumum var.

Merhaba,

Ithalatci garantili degilde internetten distributor garantili urun almayi dusunurmusunuz ?

Eger boyle bir imkaniniz varsa xiaomi mi6 modeli distributor garantili olarak kvk guvencesiyle satiliyor artik ulkemizde.

Mi6 hem ust seviye donanim gucu, cok basarili bir parmak izi sensoru, dual kamera gibi guncel teknolojilerini barindirip birde rakiplerine gore uygun fiyata kvk garantisi ile cok dikkat cekiyor.

Veya xiaomi markasina itimat etmezseniz 2000 liraya sony xperia xz modelini alabilirsiniz. Hepsiburada gibi guvenilir sayfalarda 2000 liraya bulunabildigi gibi artik cok esnaf telefoncusda da distributor garantili halde 2000 liraya satiliyor.

Bu onerdigim iki modelde yazinizda belirttiginiz modellere gore cok daha iyi cok daha memnun edecek urunlerdir.

lgsever

Profesör
Reaksiyon puanı
1,459
İnternet dışında o fiyata üst seviye telefon almak zor gibi

cnts

Asistan
Reaksiyon puanı
18
kardes yakınlarında migros var mı ben iki hafta p10 lite aldım 1250 tl ye bu fiyata öneririm arayüzü hızı kamerası gayet yeterli bi tek şarjı bir gün gidiyor fazla dayanmıyor ama 2000 tl ye kadar çıkabiliyorsan a7 2017 tavsiye ederim arkadaşımda var canavar gibi telefon her türlü işini görür, başka dedikleri gibi mi6 f/p ürünü sony den xperia xz bulabilirsen iyi bir telefon c9 pro ya da bakabilirsin