1500-2000 tl arası telefon önerisi

Nihat Maşalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkeze hayırlı günler arkadaşlar güzel bir telefon böyle oyun oynayınca kasmayacak hiç kasmayacak telefon laazım bana şuan kullandığım telefon zenfone 2 laser 5.5 inch telefon güzel ama kasıyor sizden istediğim bana güzel ve 2000 tl yi geçmeyecek iyi bir telefon önerisi şimdiden herkeze teşekkürler

Yeşil Okçu

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Lg G5 , Huawei P9, Xiamoi Mi5 bu uçu sizi çok iyi götürür.

_FAUST_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
G5 Xiaomi Mi 5 güzel tercih olurdu.:)

Nihat Maşalı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi Mi 5 güzel ama türkiyede garantisi yok

...Görkem...

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
779
herkeze hayırlı günler arkadaşlar güzel bir telefon böyle oyun oynayınca kasmayacak hiç kasmayacak telefon laazım bana şuan kullandığım telefon zenfone 2 laser 5.5 inch telefon güzel ama kasıyor sizden istediğim bana güzel ve 2000 tl yi geçmeyecek iyi bir telefon önerisi şimdiden herkeze teşekkürler

Merhaba,

Maks 2000 tl bandında tavsiye ettiğim ürünler, lg g5, zte axon 7, esAslında samsung s7 falan tavsiye etmek isterim ama 2150-2250 civarında satılıyor oda hepsiburada gibi yerlerde. Ama 2000 tl üstü olduğu için hiç saymadım onu.

Eğer ithalatçı garantili ürün konusuna sıcak bakıyorsanız xiaomi mi5 öneririm. 1100 tl bandında satılan bir f/p ürünü. Bütçe olarak cebinize oldukça büyük bi miktar para kalır.

Birde esnaf telefonculara bakmanızı tavsiye ederim. Oralarda sıfır kapalı kutu cihazlar oluyor. Müşteri faturalı. Yani evkur, vodafone, turk telefom, turkcell gibi yerlerden taksitle alınmış, hiç açılmamamış, direkt paraya çevirilmek için satılan cihazlar var. Esnaf bunlara fatura kesmediği için uygun fiyattan satılıyor. Mesela 2700 tl bandında satılan sony xperia xz, esnafta bu şekilde 1999 tl'ye satılıyor. Eğer bu şekilde esnaftan sony xperia xz bulabilirseniz tavsiye ederim güzel bir ürün.