1500 - 2000 tl arası telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam bu dediğin doğru peki diyelim telefonu satıcaksın, adam dicek oooooooo karşim bunun ekranı kırık bi ton para şimdi bunu yaptırmak sen bana 400 500 indirim yap öyle alayım. Bu böyle kardeşim adama anlatamazsın. Zararı sen edersin. Ver toplam 100 lira kılıfla ekran koruyucu al kafan rahat etsin yahu.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam bu dediğin doğru peki diyelim telefonu satıcaksın, adam dicek oooooooo karşim bunun ekranı kırık bi ton para şimdi bunu yaptırmak sen bana 400 500 indirim yap öyle alayım. Bu böyle kardeşim adama anlatamazsın. Zararı sen edersin. Ver toplam 100 lira kılıfla ekran koruyucu al kafan rahat etsin yahu.
Ha diyorsun ki iç ekran kırılsın ama çam çatlamasın güzel düşünce

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Kardeşim Allah için mantıklı düşün. 100 lira kılıf ile ekran koruyucu alacaksan aldığın ekran koruyucu köşe başındaki telefoncunun mu ekran koruyucusu olucak. Kuzenım yıllardır buff ekran koruyucu ile iphone kullandı o kadar düşürmesine rağmen ekranda veya iç böylede hiç bir sorunla karşılaşmadı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardeşim Allah için mantıklı düşün. 100 lira kılıf ile ekran koruyucu alacaksan aldığın ekran koruyucu köşe başındaki telefoncunun mu ekran koruyucusu olucak. Kuzenım yıllardır buff ekran koruyucu ile iphone kullandı o kadar düşürmesine rağmen ekranda veya iç böylede hiç bir sorunla karşılaşmadı.
Almasın demiyorum ben zaten.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Hocam ama sende resmen diyosun ki kırılmaz ekran koruyucu ekranı koruyor ama iç ekrana zarar veriyor. Sonra adam dicek '' ha öyleyle boşver kırılmaz ekranı kılıf alayım yeter''. Sonrada bir durumda ekrana zarar geldiğinde adam sana dicek sen böyle böyle dedin ekranım gitti diye. Suçu sana atıcak. Adam alsın Buff marka ekran koruyucusu yapılan testlerıde izlesin istiyorsa alsın.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam ama sende resmen diyosun ki kırılmaz ekran koruyucu ekranı koruyor ama iç ekrana zarar veriyor. Sonra adam dicek '' ha öyleyle boşver kırılmaz ekranı kılıf alayım yeter''. Sonrada bir durumda ekrana zarar geldiğinde adam sana dicek sen böyle böyle dedin ekranım gitti diye. Suçu sana atıcak. Adam alsın Buff marka ekran koruyucusu yapılan testlerıde izlesin istiyorsa alsın.
Bak hocam
Kırılmaz ekran ekrana zarar veriyor mu dedim ben sana ?
İyi okusana şurayı
Edge ekran düz ekranlra göre iç ekranlara göre daha iyi koruyor dedim nasıl anlıyon sen ya

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Ha diyorsun ki iç ekran kırılsın ama çam çatlamasın güzel düşünce...

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Peki hocam siz haklısınız :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ha diyorsun ki iç ekran kırılsın ama çam çatlamasın güzel düşünce...
İç ekrandan kastım içteki panel sen ne anlıyorsun ordan

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
a8 2016 hakkında ne düşünüyorsunuz beyler ? g5 i gerek tasarımı gerekse sar değeri :D :D ( tek hatlı telefon 1.40 vücut sar deeri a8 2016 çift hat 1.1 tek hat kulllanınca 0.7 lere düşüyormuş . ) dolayısıya almak istemiyorum . ama a8 2016 kamerası yüzünden beni üzücek gibi duruyor ? bide v 10 u neden kesinlikle alma dedin ? arkadaşım kulanıyor gayette memnun 4 gb 64 olan versiyonunu aldı

M

Murat Burç

SDN Okuru
V10 işlemcisi ileriye dönük bir işlemci değil oyun oynatmaz. Tabiri caizse şarjı içiyor. sd808 2k ekranı taşımıyor ve o yüzden ısınıyor.Ghost screen gören kullanıclar. Var
A8 2016 iyidir hoştur. Performanslı çalışır yazılımı Note7 yazılımı ve çok iyi hatta bir video izlemiştim multi tasking uygulama açılış performansı aşaması vb dahil 7 plus rahat kafa tutuyordu. Fakat G5 varken alınmaz. G5'in Sar değeri yüksek değil sar değeri 1.40 değil nerden bkatın sen ona G5 daha güçlü işlemci daha iyi kameraya sahip

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
epey . com , ha bide lg g5 in ekrandada ghost screen var diyenler vardı ama tam net hatırrlamıyorum firmanın günahını almim .

Ekli dosyalar

• shift delete 2.png
    shift delete 2.png
    33.5 KB · Görüntüleme: 912

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
yanlız ben baya lg düşmanı gibi gözüküyorum yok öyle bişey . :D

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Baş değerine bak boşver gerisini
Ghost screene rastlayan çok az tr garantili alırsan mağdur olmazsın
iyide ben telefonu günde çok çok konussam 30 dk o da en çok konuştuum günler ayda bir felan başıma yakın tutucam fakat telefon günde 12 saat vücudumun yakınında olacak okuldu dershaneydi , bu dediğiniz yanlış olmuyormu ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
iyide ben telefonu günde çok çok konussam 30 dk o da en çok konuştuum günler ayda bir felan başıma yakın tutucam fakat telefon günde 12 saat vücudumun yakınında olacak okuldu dershaneydi , bu dediğiniz yanlış olmuyormu ?
Sıkıntı çıkarmaz. Merak etme

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Sıkıntı çıkarmaz. Merak etme
ben öyle düşünmüyorum daha önce açıklayan kişi sorduğum her soruya cevap vererek detaylı şekilde açıklamıştı , vücut sar değerininde en az baş sar değeri kadar önemli olduğunu , ama alacak gibi olursam daha detaylı araştırıp alabilirim bilmiyorum sonucta o gösterilenler maksimum , en uç sar değeleri

Son mesajlar