Siz bu akıllı telefonlardan hangisini tercih edersiniz?

• LG G5

Kullanılan: 93 15.4%
  • iPhone SE

Kullanılan: 170 28.1%
  • Sony Xperia Z5

Kullanılan: 82 13.6%
  • Huawei P9

Kullanılan: 259 42.9%

• Kullanılan toplam oy
    604
M

Murat Burç

SDN Okuru
Kipadan 128 GB Xioami Mİ6 alın. İthalatçı garantili olarak satılıyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
@-nemesis-

-nemesis-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki telefonun bildiğiniz kronik problemi varmı xiaomi herkes övüyo ama fazla bi bilgim yok benim telefon hakkında

M

Murat Burç

SDN Okuru
Peki telefonun bildiğiniz kronik problemi varmı xiaomi herkes övüyo ama fazla bi bilgim yok benim telefon hakkında
Mİ6 sicili temiz cihazlardan birisi bir sorunu kutudan camın dökülmesi ile çıkıyor gibi bir şey vardı taa ilk serilerde.
Zaten kipadan aldığınızda kutuyu orada açar hemen kontrol edersiniz.

-nemesis-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
K.b senide uğraştırıyom ama özelliklerinden performansı tahmin edebiliyorum az çok ama kamerası nasıl işlemcisi nasıl ısınma sorunu yok demi ben biraz fazla oyun oynarım

M

Murat Burç

SDN Okuru
K.b senide uğraştırıyom ama özelliklerinden performansı tahmin edebiliyorum az çok ama kamerası nasıl işlemcisi nasıl ısınma sorunu yok demi ben biraz fazla oyun oynarım
Snapdragon 835 bugün android tarafında alabileceğiniz en güçlü işlemci en iyi oyun oynatacak platform sıkıntı asla çıkmaz. Kamerası da iyi

-nemesis-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Snapdragon 835 bugün android tarafında alabileceğiniz en güçlü işlemci en iyi oyun oynatacak platform sıkıntı asla çıkmaz. Kamerası da iyi
Eyw %95 mi6 alıcam inş beklentilerimi verir seninde vaktini aldım kusura bakma saolasın

Serhat Deniz KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo p2 ; batarya olarak çok güzel. kamerası çok ta güzel deil ama idare eder. işlemcisi gayet güzel (snapdragon 625) bence kardeşinize yeteceğini düşünüyorum :):)

ischiadica

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
O7Surq
"huawei mate 9" u da düşünebilirsiniz. fiyat aralığının dışına çıkıyorsun biraz ama emin ol gün içinde sarj/kamera/performans vs konularda yarı yolda bırakmayacaktır. ben ve çevremdeki çoğu kişi kaç yıldır huawei kullanıyor bir sıkıntısını yaşamadık. huawei mate 9 özelliklerine burdan bakabilirsiniz.
O7Surq

Son düzenleme:

ahmettaha111

Doçent
Reaksiyon puanı
84
one plus 5 performans ve pilde ii ama kamera fazla ii deeil kötüde deil ortanın bir üstünde ama performansdan kısıp kamera ii olsun dersen de s7 edge derim

Ahmtgndz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tam 2000 TL bütcem var bana acil telefon önerebilirmisiniz

e.baran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba 2000 liralik bir butcem var benim de huawei mate10 almayi dusunuyorum. sizce mantikli mi ve de yerine onetebilceginiz telefon var mi? benim icin sadece kamera dayaniklilik ve pil omru en onemlileri

canburger

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Fiyatların düşmesi ile listeye kafadan giren bir oneplus 5 var.
--- Gönderi Güncellendi ---
Fiyatların düşmesi ile listeye kafadan giren bir oneplus 5 var.

camlica78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
huwaei çok iyi telefonları var ilk çıktığından beri kullanıoyurm.

gnsahin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Bende 2 tane telefon alacağım inşaALLLAH. Valideye 1000 -1500(max 1750) telefon. Sağlamlık, sesi kamerası iyi falan.

1500-2000 arası telefon da arıyorum. Kamera ses internet hızı, en az 4 gb ram uzun ömürlü, sağlam olacak. Kamera da ois olsa süper olur. Samsung un ithalatçı garantisi nasıldır bilmiyorum? Araştırdığım telefonlar bunlar

Bu listeden veya haricinde hangi telefon önerirsiniz?

1- mi6 var Çin işi diye pek güvenemiyorum. Nasıldır bilmiyorum?
2- one plus 3t Çin işi yine bilmiyorum?
3-s7 duos ithalatçı garanti olayı nasıldır bilmiyorum
4-zte axon7 Çin işi bilmiyorum?
5-zte nubia z17 çin işi bilmiyorum?
6-note 5 ithalatçı garanti olayı nasıldır bilmiyorum?

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,998
Bende 2 tane telefon alacağım inşaALLLAH. Valideye 1000 -1500(max 1750) telefon. Sağlamlık, sesi kamerası iyi falan.

1500-2000 arası telefon da arıyorum. Kamera ses internet hızı, en az 4 gb ram uzun ömürlü, sağlam olacak. Kamera da ois olsa süper olur. Samsung un ithalatçı garantisi nasıldır bilmiyorum? Araştırdığım telefonlar bunlar

Bu telefonların içinden her türlü Mi6.Çin işi olayı artık eskide kaldı :).Mi 6 dediğimiz telefon bugün bütün özellikleri ile mükemmel bir telefon.Açın yorumları okuyun Hepsiburada'dan memnun olmayan insan yok keza OnePlus da öyle.OnePlus 5 veya Mi 6 almalısın kesinlikle.Youtube aracılığı ile incelemelerine ve yorumlarına da bakabilirsin.

e.baran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

hepsiburada da dun one plus 5 2300den 2000 e dusmustu aldim direk cok arastirdim htcu11, mi6 ve op5 arasinda oneplusi sectim ozellikleri cok iyi gercekten

--ProofStriker

Profesör
Reaksiyon puanı
762
Xiaomi Mi6 gerçekten harika cihaz 2000₺ bandında rakibi kesinlikle yok. Fiyat performans oranının zirvesinde bence :)

Halepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu fiyat aralığında önerebilecek var mı? Beklersek daha iyisini alabilir miyiz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu fiyat aralığında önerebilecek var mı? Beklersek daha iyisini alabilir miyiz?
Beklersen daha iyisini alamazsın hocam.
Bu fiyattakı en iddalı cihazlardan biri OnePlus 5 200 üstüne HTC U11 var o da çok iddialı bazılarına göre OnePlus 5'den daha iddalı ama ikisi de ithalatçı garantili olarak satılıyorlar.

Halepli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beklersen daha iyisini alamazsın hocam.
Bu fiyattakı en iddalı cihazlardan biri OnePlus 5 200 üstüne HTC U11 var o da çok iddialı bazılarına göre OnePlus 5'den daha iddalı ama ikisi de ithalatçı garantili olarak satılıyorlar.
Elimdeki telefonumu satınca yaklaşık 2000 liram olacak. Yeni çıkacak telefonları beklemeli miyim diye kararsız kaldım ve ithalatçı garantili olması konusu biraz sıkıntı yaratıyor.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Elimdeki telefonumu satınca yaklaşık 2000 liram olacak. Yeni çıkacak telefonları beklemeli miyim diye kararsız kaldım ve ithalatçı garantili olması konusu biraz sıkıntı yaratıyor.
Ben S7 kullanıyorum bir dahaki cihazım muhtemelen ithalatçı garantili olacak. Zaten kardeşime ithalatçı garantili Mİ5S aldım ve cihazdan gayet memnun.

melisaa_bicakci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung C7 mükemmel telefon iphoneden sonra Samsung'un iyilerinden diyebilirim

-nemesis-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ben mi 6 aldim 6gb ram 64 depolama 1900 e cok guzel telefon dusunmeden al derim

İvernLothbrok

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Selamun Aleykum ;

kardeşime bu miktar civarında telefon almayı düşünüyorum bu ay içinde alıcağım bütçeme uygun tavsiyelerinizi bekliyorum .

Kamera ve donanıma önem veriyor kardeşim .

G5 e oyumu verdim ama bi Xiaomi Mi 5 e bakmanı tavsiye ederim