1500-2000 TL Arası En İyi Akıllı Telefonlar [2015]

Bu konuyu okuyanlar

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
493
Sizce iPhone 5s mi lgg3 mü

• IOS mu istiyorsun android mi ?
  • Alınca en az 5 sene kullanmak mı istiyorsun yoksa farketmezmi diyorsun ?
  • 5.5" mi istiyorsun yoksa 4" mi ?
Bu sorular uzar gider. Öyle 2 telefon sormuşsunki hiç bir detay vermeden beynim göç etti şu anda

EMİR KEREM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-hangisi daha akıcı ve stabil ise o
2-en fazla 4 yıl kullanmak istiyorum
3-boyutta sıkıntı yok her boyut olur

Bu saydıklarıma göre sizce hangisi

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
1-hangisi daha akıcı ve stabil ise o
2-en fazla 4 yıl kullanmak istiyorum
3-boyutta sıkıntı yok her boyut olur

Bu saydıklarıma göre sizce hangisi
5S uzun kullanım sunar diyeceğim de 2013'de çıktı bu da demek oluyor ki 1 ya da 2 güncelleme hakkı kaldı 5S'in.

Bence Note 4 G4 ya da Xperia Z5C'ye yönelin bence. Bu iki modelden daha uzun süre kullanabilirsiniz.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
5S uzun kullanım sunar diyeceğim de 2013'de çıktı bu da demek oluyor ki 1 ya da 2 güncelleme hakkı kaldı 5S'in.

Bence Note 4 G4 ya da Xperia Z5C'ye yönelin bence. Bu iki modelden daha uzun süre kullanabilirsiniz.
İos 10 alacak sadece o da 4s performansına düşerecek benim önerim de Z5C den yana olur.

hüseyin hüseyin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
2000 tl ye iphone 6 aldık değişim telefonu sıfır kapalı kutu nasıl sizce bi sorun olur mu 2 yıl garantisi var telefonun

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Valla Sony Xperia XA Ultra Bence En İdeal Amiral Gemisi Yani Fiyatıda Uygun Bence

MERT REİS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
LG G3 kullanıcısıyım tek bir sıkıntım var oda ısınma soruınu başka bir sorunum yok hiç kasma yok 32 gb modelini kullanıyorum arkadaşlar ve çok memnunum fakat şöyle şeyler de var zaman la teknoloji gelişiyor eğerki ayak uyduramasak gerisinde kalırız ve çok fazla sorunlarla karşılaşırız bu yüzden yeni bi telefon alacaklara söylüyorum en iyi değil en kullanışlı olanını alındiyorum ve saygılarımı ve sevgilerimi iletiyorum arkadaşlar kendinize çok iyi bakın görüşürüz.

Sinonimo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XA Ultra satışa sunulunca almayı düşünüyordum. Satışa çıktı ancak, neredeyse aynı fiyatta olan Vodafone Smart Pro 7'de yakın zamanda satışa sunulunca, hatta bazı sitelerde yine yakın fiyatta LG G5 ve V10 olunca, oradan 1.000 TL olan GM 5 Plus'da göz kırpınca, göz kırpınca, beşi de şık cihazlar beşinin de avantaj, dezavantajları olunca kafam allak bullak oldu. Çıkarın beni bu bataktan be abilerim ablalarım.

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
XA Ultra satışa sunulunca almayı düşünüyordum. Satışa çıktı ancak, neredeyse aynı fiyatta olan Vodafone Smart Pro 7'de yakın zamanda satışa sunulunca, hatta bazı sitelerde yine yakın fiyatta LG G5 ve V10 olunca, oradan 1.000 TL olan GM 5 Plus'da göz kırpınca, göz kırpınca, beşi de şık cihazlar beşinin de avantaj, dezavantajları olunca kafam allak bullak oldu. Çıkarın beni bu bataktan be abilerim ablalarım.
kardeş bişi diyimi o saydığın cihazların hiç biri sony kadar iyi olamaz abim s7 aldı şuan sony almadığına pişman oldu yani kısacası demek istediğim sony iyidir yani pişmanlık yaratmayan bir telefon ben kısa süre önce internetten reeder p10s siparişi vermiştim fakat gittim 2 el olarak geri sattım üstüne para katıp gittim sony xperia xa ultra aldım şuan da inan bana hiç pişman olmadım sony iyi bir cihaz alıcaksan sony xperia xa ultra dan vaz geçme derim

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
kardeş bişi diyimi o saydığın cihazların hiç biri sony kadar iyi olamaz abim s7 aldı şuan sony almadığına pişman oldu yani kısacası demek istediğim sony iyidir yani pişmanlık yaratmayan bir telefon ben kısa süre önce internetten reeder p10s siparişi vermiştim fakat gittim 2 el olarak geri sattım üstüne para katıp gittim sony xperia xa ultra aldım şuan da inan bana hiç pişman olmadım sony iyi bir cihaz alıcaksan sony xperia xa ultra dan vaz geçme derim
Sony'nin hangi modeli.Note 7 ya da HTC 10 bahsedeceğiniz modelden daha iyi Olmasın sakın:)

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sony'nin hangi modeli.Note 7 ya da HTC 10 bahsedeceğiniz modelden daha iyi Olmasın sakın:)
note 7 veyada s7 edge , htc 10 falan kast etmiyorum tabikide onlar zaten telefon değil uzay gemisi mübarek s7 yazmicaktım normalde s6 yazcaktım :D ama dediğim doğru değilmi sence neden lg g5 fiyaıt 2700TL den bir anda 1700 1800 TL ye düştü tutmadı ama sony nin hem tasarımı iyi hemde özellikleri özellikle kamerası çok iyi iphone istediği kadar telefon çıkarsın benimde sınırsız param olsa ben yine iphone a para vermem sevmiyorum samsung un sadece note 7 ile s7 , s7 edge yi çok beğendim ama sony e para verilir şuan xa ultra dan çok memnunum

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
note 7 veyada s7 edge , htc 10 falan kast etmiyorum tabikide onlar zaten telefon değil uzay gemisi mübarek s7 yazmicaktım normalde s6 yazcaktım :D ama dediğim doğru değilmi sence neden lg g5 fiyaıt 2700TL den bir anda 1700 1800 TL ye düştü tutmadı ama sony nin hem tasarımı iyi hemde özellikleri özellikle kamerası çok iyi iphone istediği kadar telefon çıkarsın benimde sınırsız param olsa ben yine iphone a para vermem sevmiyorum samsung un sadece note 7 ile s7 , s7 edge yi çok beğendim ama sony e para verilir şuan xa ultra dan çok memnunum
Helio P10 işlemcili bir telefonla bir iPhone'u karşılaştırabilmeniz çok mantıksız. Ayrıca S6 ve G5'i de karşılaştırmanız da çok gereksiz. Zaten bu zamana kadar bu kadar inceleme yapılmış beğenilmiş cihazlara sizin çıkıp da çöp demeniz bu fikrin baştan yanlış olduğunu gösterir.

teknoburaks24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Helio P10 işlemcili bir telefonla bir iPhone'u karşılaştırabilmeniz çok mantıksız. Ayrıca S6 ve G5'i de karşılaştırmanız da çok gereksiz. Zaten bu zamana kadar bu kadar inceleme yapılmış beğenilmiş cihazlara sizin çıkıp da çöp demeniz bu fikrin baştan yanlış olduğunu gösterir.
bu benim kendi şahsi görüşüm ve buna saygı duyacağın yerine yanlış bir cümle kurmuşsun gibisinden yorum atmışsın bence senin yazdığın şey yanlış bu benim kendi şahsi görüşüm

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
bu benim kendi şahsi görüşüm ve buna saygı duyacağın yerine yanlış bir cümle kurmuşsun gibisinden yorum atmışsın bence senin yazdığın şey yanlış bu benim kendi şahsi görüşüm
Şahsi görüşüne saygı duyarım ama bu görüşle de başka insanları etkilemeni istemem. Burayı telefon alacak karar verecek insanlar da okuyor ve böyle bir yorumu görünce de yanlış bir izlenime kapılmaları doğru olmaz.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Lg'nin fiyat politikası öyle.Ama Sony lg'den fazla satamıyor sebebi fiyat politikası.Z5 premium'a para vermek yerine G5 tercih ederim ben.

berkn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba 1000-1700 tl arası telefon arıyorum. Ama karar veremedim
baştan sony xperia z3 almayı düşünüyordum ama sonradan vazgeçtim.sizce hangi
telefonu almalıyım bundan önce gm discovery 16gb kullanıyordum ilk aldığım zamanlarda
iyidi fakat artık telefonu kullanmak istemiyorum şarj cok az gidiyor, telefon çok ısınıyor,
resmen uygulama yükleyemiyorum sürekli yeterli hafıza yok uyarısı alıyorum içinde ekstra 16gb
hafıza kartı olmasına rağmen ve telefon çok kasıyor.açıkçası general mobile den soğudum .
artık bu sorunları yaşamayacağım iyi bir telefon arıyorum .
yani oyunları uygulamaları kasmadan kullanabileceğim bir telefon. bazıları android
mutlaka bir gün kasar diyor ama ne yapsam bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
telefonu almalıyım bundan önce gm discovery 16gb kullanıyordum ilk aldığım zamanlarda
iyidi fakat artık telefonu kullanmak istemiyorum şarj cok az gidiyor, telefon çok ısınıyor,
resmen uygulama yükleyemiyorum sürekli yeterli hafıza yok uyarısı alıyorum içinde ekstra 16gb
hafıza kartı olmasına rağmen ve telefon çok kasıyor.açıkçası general mobile den soğudum .
yani oyunları uygulamaları kasmadan kullanabileceğim bir telefon. bazıları android
mutlaka bir gün kasar diyor ama ne yapsam bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.
iOS kasmaz diye bir şey yok.4s gayet güzel donuyor mesela.Önerime gelirsek lg G4 olabilir note 4 olabilir z5 compact olabilir.200 tl çıkarsanız ithalatçı garantili note 5 olabilir.Önerim Şiddetle note 5 almanız yönünde.

Reaksiyon puanı
628
Meizu Pro 6

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
iOS kasmaz diye bir şey yok denmiş ama 5 sene önce çıkan cihaz da kassın artık bit zahmet. Yani o fiyatlara iPhone 6 ikinci el yakalarsanız sizi rahat 3 sene götürür. Yakında 7 ile fiyatları düşer 6'ların. Ama vaktim yok o kadar beklemeye derseniz ise LG G5 iyi cihazdır onu alın derim.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Xperia Z5C öneririm ben de.

Ama derseniz G5 alabilirim. Öneririm G5'i de.

olubitkabuu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, Benim 1700 tl civarı bir bütçem var. Telefonda marka takıntısı, ya da sürekli son model olsun tarzı bir takıntım yok. İşimi görsün yeter benim için. Telefon kullanılamaz hale gelene kadar kullanıyorum. Şu anda elimde samsung trend plus var, üç yıldır kullanıyorum mesela. Son demlerini yaşıyor şu anda, yere düşürmeseydim daha da kullanırdım.. Uzun süre kullanabileceğim bir şey olması tercihim o yüzden.
Önem verdiğim konular;
1. şarjının uzun gitmesi,
2. sd karta taşınamayan aplikasyonlar için dahili hafızasının yeterince geniş olması
3. ortalamanın biraz üstü ön-arka kamera.
İnternetten biraz araştırdım, Lenovo vibe p1, LG G4, ve Asus Zenfone 2 özellik&fiyat oranına bakınca gözüme hoş göründü ama kullanıcı yorumlarına bakınca vazgeçme noktasına geldim sayılır. ısınma problemi, ekran titremesi, rebootlar vs.. aldıktan sonra karşılaşılan o sorunlarla karşılaşmak istemiyorum.
Yani kafam karışmış halde başladığım yere geri döndüm. :(
Öneride bulunabilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Reaksiyon puanı
628
Xiaomi Mi 5 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Merhabalar, Benim 1700 tl civarı bir bütçem var. Telefonda marka takıntısı, ya da sürekli son model olsun tarzı bir takıntım yok. İşimi görsün yeter benim için. Telefon kullanılamaz hale gelene kadar kullanıyorum. Şu anda elimde samsung trend plus var, üç yıldır kullanıyorum mesela. Son demlerini yaşıyor şu anda, yere düşürmeseydim daha da kullanırdım.. Uzun süre kullanabileceğim bir şey olması tercihim o yüzden.
Önem verdiğim konular;
2. sd karta taşınamayan aplikasyonlar için dahili hafızasının yeterince geniş olması
İnternetten biraz araştırdım, Lenovo vibe p1, LG G4, ve Asus Zenfone 2 özellik&fiyat oranına bakınca gözüme hoş göründü ama kullanıcı yorumlarına bakınca vazgeçme noktasına geldim sayılır. ısınma problemi, ekran titremesi, rebootlar vs.. aldıktan sonra karşılaşılan o sorunlarla karşılaşmak istemiyorum.
Şimdiden teşekkürler.
Xiaomi Mi 5 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Önem verdiğim konular;
Şimdiden teşekkürler.
Z5Compact her açıdan isteklerinizi karşılayabilecek bir cihaz. Bu telefona bakmanızı tavsiye ederim.

Utku6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bence bu fiyata geçen yılın amiral gemilerinden almak en öamt