1500-2.300 tl telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

SvenX

Öğrenci
Yakşamlar arkadaşlar yarın ilk telefonumu alacağım.bütcem kısıtlı.1500-2.300 tl telefon önerirmisiniz? Lise3 öğrencisiyim 4+yıl dayanırsa sevinirim

Tiffani

Asistan
O fiyatlara alacağın bi cihaz 4 yıl dayanmaz ama iphone düşünüyorsan 2300e iphone 7 bulmaya çalış. 2200e Sıfır Android olarakta GM 20 Pro öneririm.

Tiffani

Asistan
Gmde kronik sıkıntılar var deniyor.Pek bi bilgim yok piyasayla alakalıda.
6 GB RAM den ötürü önerdim. Fiyat performans cihazı olarak düşünüyorum sıfır cihazlar arasında. Kronik sorunlarıyla ilgili bir bilgim yok. Detaylı bir araştırma yapılabilir ama internette şehir efsaneleri de çok..

SvenX

Öğrenci
6 GB RAM den ötürü önerdim. Fiyat performans cihazı olarak düşünüyorum sıfır cihazlar arasında. Kronik sorunlarıyla ilgili bir bilgim yok. Detaylı bir araştırma yapılabilir ama internette şehir efsaneleri de çok..
Herkez farklı bisi söylüyor inan kafam allak bullak oldu bi telefon buluyorum misal incemeleri izliyorum herkez çok iyi bir telefon oldugundan feln bahsediyor web sitelerinde geziyorum telefonu kötülüyolar bunun bole bi skntisi var vs.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaominin yazılımı sıkıntılı iyi düşün derim.Sana önerdiğim iki cihazda 3 yıl performans konusunda üzmez 4 yıl belki götürür.
Önerdiğin telefonlara bakacagim.Teşekkür ederim.

Tiffani

Asistan
Herkez farklı bisi söylüyor inan kafam allak bullak oldu bi telefon buluyorum misal incemeleri izliyorum herkez çok iyi bir telefon oldugundan feln bahsediyor web sitelerinde geziyorum telefonu kötülüyolar bunun bole bi skntisi var vs.
1500 2000 liraya alacağın bir telefonda bazı olumsuzlukları gözardı etmen gerekir diye düşünüyorum. Piyasa malum...

Cvnmrt

Profesör
Bu fiyat aralığında adamakıllı sıfır cihaz kalmadı ikinci ele yönelmeniz daha doğru olur.

SDN Son Haberler

Son mesajlar