Öneri 150 Tl Bütçe Ile Kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

AtDoru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
150 TL kadar bir bütçe ile kulaklık almak istiyorum.Genel olarak oyun oynarken kullanacağım ne önerirsiniz? (aynı zamanda oyunlarda rp yaptığım için mikrofonda önemli bir şey benim için)

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
150 TL kadar bir bütçe ile kulaklık almak istiyorum.Genel olarak oyun oynarken kullanacağım ne önerirsiniz? (aynı zamanda oyunlarda rp yaptığım için mikrofonda önemli bir şey benim için)
Elimde 1 ay kullanılmış,mikrofonlu + ışıklı Rampage'nin kulaklığı var.İstanbul Pendik'e yakınsan görüşebiliriz.

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Elimde 1 ay kullanılmış,mikrofonlu + ışıklı Rampage'nin kulaklığı var.İstanbul Pendik'e yakınsan görüşebiliriz.
Rampage Gamepower marka önermiyoruz maalesef ama bütçe 150 tl olunca bir bak derim uygunsa ürün fiyatına göre.

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Çinden getirilen kalitesiz ürünlere marka basıp ürün kalitesi aşırı dandik olan firmalar çünkü sıkıntı yaşayanlar çok bende dahil.

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Çinden getirilen kalitesiz ürünlere marka basıp ürün kalitesi aşırı dandik olan firmalar çünkü sıkıntı yaşayanlar çok bende dahil.
Hocam şahsen ben orjinal Rampage'den aldım.Arkadaşım aynı modeli hepsiburada'dan aldı,çok sorun yaşıyor.

Son mesajlar