15 yaşında kendi kendine 5 dil öğrenen kız

Bu konuyu okuyanlar

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Maşallah diyelim nazar değmesin

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
Maşallah ben daha kendi kendime ingilizceyi zor öğreniyorum. Arkadaş 5 dili öğrenmiş :d

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Gecen yine yazmıştım yaş etti 45 halen ingilizceyi öğrenemedim ha heves de yok işin doğrusu.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
ingilizceye hevesim yok şahsen tercihen Japonca

arigato gozaimasu :) hocam yaşım yaşınıza yakın sayılır hala deli gibi anime izlerim ama gelin görün ki bir türlü dilim hiç bir dile yatkınlık göstermiyor. Okuyorum anlıyorum ama telaffuz sıfır :) Bizim kadar anime izlese insanlar Japonca yı sökerdi

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
arigato gozaimasu :) hocam yaşım yaşınıza yakın sayılır hala deli gibi anime izlerim ama gelin görün ki bir türlü dilim hiç bir dile yatkınlık göstermiyor. Okuyorum anlıyorum ama telaffuz sıfır :) Bizim kadar anime izlese insanlar Japonca yı sökerdi
Teleffuz konuşarak gelişir bol bol konuşmak gerekli işte bizim ilk sıkıntımız çoğu şahıs konuşmaktan çekinir hata yapacam diye

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Teleffuz konuşarak gelişir bol bol konuşmak gerekli işte bizim ilk sıkıntımız çoğu şahıs konuşmaktan çekinir hata yapacam diye
Aynen hocam küçükken okul ortamında bir kere size güldüler mi bu konu hakkında hayatınız boyunca gene gülerler diye bilinç altınızda sizinle geliyor maalesef

Son mesajlar