15 şubatta okullar açılmalımı

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Aman aman sözümü geri alıyorum bazı kişileri özledim sözümü geri aldım daha internet gidince ne olur bilmiyorlar interneti giden biriyle iletişim kurmaya çalışıyorlar

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Vallahi bizim dondurmalar gitti okullar açılınca 40 DK teneffüs yok :_(

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Açılmasını isterim ama vakalar sıfırlanmadan böyle bir risk almanın mantığı yok.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,107
Açılmamalı. Zaten vakalarıda kasıtlı olarak düşürüyorlardır.

Sınavlar ise yüz yüze değil online olmalı. Veya hiç olmamalı. Ama online olursa internete erişemeyen kişiler için sıkıntı olur. Olursada corona var. En iyisi hiç olmaması.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Aslında uzaktan eğitim bana yaradı,hem notlar düzeldi hem de yeni hobiler ve bir sürü + bilgi kazandım

Kişiden kişiye değişiyor tabi.İnsanın kendine ne kadar hakim olduğunu belirliyor uzaktan eğitim

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
Gençler size bir bilgi vereyim. Öğretmen arkadaşlarımdan aldığım bilgiye göre ikinci dönem için okullarda tüm sınıflara uzaktan eğitim için kamera sistemi takılacakmış. Yani sınıflar seyreltilmiş şekilde eğitim verirken okula gelmeyecek olan mesafeli eğitimdeki fazla öğrenciler ile covidli öğrenciler sınıftaki arkadaşlarıyla aynı anda uzaktan eğitim alacaklar. Tabi sınıfa gelenler ile gelmeyenler arasında dönüşüm olacak mı buna dair bir bilgi henüz yok.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,377
Açılmamalı. Zaten vakalarıda kasıtlı olarak düşürüyorlardır.

Sınavlar ise yüz yüze değil online olmalı. Veya hiç olmamalı. Ama online olursa internete erişemeyen kişiler için sıkıntı olur. Olursada corona var. En iyisi hiç olmaması.
Vakaların kasıtlı olarak düşürüldüğünü nerden biliyorsunuz
Merak ettim ??