Soru 15 BİN TL ye 32 GB RAM, 2GB EKRAN KARTI ve 11.NESİL İŞLEMCİ GERÇEK Mİ?

Bu konuyu okuyanlar

korkusuzmaraz

Finest Сasual Dating - Genuine Damsels
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
32 gb ram, 2 gb ekran kartı, 11. nesil intel i5 1135G7 işlemcili gözüken dell vostro 3400 bilgisayarlar buldum. Ama internetten araştırdığımda dell 3400 modelinin hep 8 gb ram li olduğunu gördüm. Sizce ortada sıkıntılı bir durum var mı? Epey sitesinde de ilgili bilgisayarlar gözüküyor. İlgili ürünlerini hep bt teknoloji satıcısı satıyor ve fiyatları hep birbirinden farklı. Ürün açıklamasının bir yerinde bilgisayarın 8 gb ddr4 ramli olduğu yazıyor. Mağaza yorumlarını da inceledim bana sahte gibi geldiler. Herkes 5 yıldız verip sadece mağazadan memnun kaldım yazdı. Satıcı ile ilgili hem ekşi sözlükte hem de şkiayetvar.com da başlık açılmış. google yorumlarında da satıcı ile ilgil olumsuz görüş bildiren çok kişi var.

epey sitesi bilgisayar özellikleri

n11 arama sonucu

trendyol arama sonucu

hepsiburada arama sonucu

ekşi sözlük satıcı başlığı

şikayetvar satıcı konusu

bt teknoloji google yorumları

elfkndm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de benzer bir araştırma içerisindeydim dell ve hp'nin bir modeli için ve aynı bu şekilde özelliklerine bakınca fiyatına şaşırmıştım. Araştırınca upgrade edilmiş laptop gönderdiklerini öğrendim

korkusuzmaraz

Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Ben de benzer bir araştırma içerisindeydim dell ve hp'nin bir modeli için ve aynı bu şekilde özelliklerine bakınca fiyatına şaşırmıştım. Araştırınca upgrade edilmiş laptop gönderdiklerini öğrendim
upgrade olsa yine birşey demeyeceğim ürünin kendi sitesinde en fazla 16 gb ram takılabileceği yazıyor. Şöyle bi baaktım da aynı ürünün aynı fiyata 16 gb ramli olanını satıyor aynı satıcı.

korkusuzmaraz

Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Neyseki başka bir yerde sorum cevaplandırıldı.
MX 330 gibi giriş seviyesi bir GPU kullanılmış cihazın tek iyi yönü 32 GB RAM 512 GB SSD ve işlemci ama 32 GB RAM'in tamamını ancak yüksek güç gerektiren oyunlar ve render işlemlerinde kullanabilirsin oyun için ekran kartı uygun değil render için işlemci pek iyi değil ayrıca panel de 720p.

MX330 var, ekran kalitesi kötü. Malzeme dandik. O fiyata 16 GB RAM, SSD'li ve Ryzen APU işlemcili güzel bir şey çekersin. Örnek olarak 5 5500U. Vega 7 ile MX330 neredeyse aynı performansı veriyor. Müşteri değerlendirmelerine bakılmadan bence bu fiyata da alınmaz.

Laptop 10 yıl önce üretilmiş, küçük ve dandik bir malzemeye sahip. Ekranda patates üstüne 720p. bu bir oyun laptopu değil iş için kullanabileceğin ve yahut da işlemci ağırlıklı ufak çaplı işler yapacağın bir PC.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
gerçekse link verin lütfen

Son mesajlar