1400-1600 Tl Arası PC Toplamaya Yardım

ByCalifornia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kasayı 600w almana gerek yok intel ve nvidia koymuşsun.. bide şu 3258 e çöp diyen insanları anlamıyorum o işlemci kadar güzel çift çekirdek var mı ? hem ucuz hem performans olarak hali hazırda olan hiç bir kartı aşağıya cekmez, boğmaz..

500W yeterli olur, doğru G3258 ve 750 ti bir sisteme. 500W göremediğim için 600W koydum.

SincapÇocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
1

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hayalinde belki 4 çekirdek isteyen oyunlarda bir varlık olmadıktan sonra o işlemci çöptür... hatta şimdiden ağlayanlar çoğaldı... FIFA 16 GTA5 bir kaç. oyun daha varda...

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
emin ol 500 bile çok ben 350w ile sıkıntı yaşamadın şu aana kadar. ayrıca vatandan çokta güzel bir kasa toplanır 1600 e . i3 bile koyulur emin ol.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
hayalinde belki 4 çekirdek isteyen oyunlarda bir varlık olmadıktan sonra o işlemci çöptür... hatta şimdiden ağlayanlar çoğaldı... FIFA 16 GTA5 bir kaç. oyun daha varda...
Fifa 2016 zaten en az 4 çekirdek istiyor G3258 GTA 5'de darboğaz filan yapmıyor işlemci fiyatına göre gayet iyi o fiyata ondan daha iyisi yok işlemciyi kötüleme.

SincapÇocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardeş arkadaşımda g3258 var gta 5 rahat oynuyor lütfen bilmediğiniz şeylere yorum yapmayınız.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Fifa 2016 zaten en az 4 çekirdek istiyor G3258 GTA 5'de darboğaz filan yapmıyor işlemci fiyatına göre gayet iyi o fiyata ondan daha iyisi yok işlemciyi kötüleme.

abi toplayabildinmi

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
gort kardeşim kusura bakma ama yalan yalan konusmanın kimseye faydası yok 3258 kullanan biri olarak gta v gibi oyunları çoktan mükemmel bir şekilde oynuyorum. olmasın fifa sıkıntı mı?

SincapÇocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
https://www.youtube.com/watch?v=gGdepwQtWfU

50 Fps sen az diyorsan, hiçbirşey demiyorum :)

kardeş milletin derdi pcm gta 5 i açsın yeter diyor :D gerisi önemlimiki sence :D kasmadan oynarsan yeter :D sabit 30 fps alanlar allaha şükrediyor .D

gort kardeşim kusura bakma ama yalan yalan konusmanın kimseye faydası yok 3258 kullanan biri olarak gta v gibi oyunları çoktan mükemmel bir şekilde oynuyorum. olmasın fifa sıkıntı mı?
yani fifa yoksa pes var :D

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
emin ol 500 bile çok ben 350w ile sıkıntı yaşamadın şu aana kadar. ayrıca vatandan çokta güzel bir kasa toplanır 1600 e . i3 bile koyulur emin ol.
Topla bende toplayayım arkadaş hangisi uygunsa alsın i3ler zaten çift çekirdek fazla fark yok ama şunu unutma oyunda işlemci değil ekran kartı performansı önemlidir.

SincapÇocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Topla bende toplayayım arkadaş hangisi uygunsa alsın i3ler zaten çift çekirdek fazla fark yok ama şunu unutma oyunda işlemci değil ekran kartı performansı önemlidir.

aynn abi o yüzden sana diyorumya ekran kartı güzel olsun diye

sen g3258 diyer arkadaşta i3 kullansın hangisi iyiyse ona bakarım 2 nizde hem hepsiburadan hemde vatandan toplayın seçn 2 sinden birini ve başlayın....

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
1000 TL lik , 1300 TL lik , 2000 TL lik cart curt konular açıp duruyorsun. Sürekli cevap veriyoruz görevimiz yardım isteyene yardım etmek ama eşşeğin şeysine suyu kaçırma. Yeter artık .....

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
yahu ne bilgilisiniz inanamıyorum :D oyunu işlemci oynatıyor demedik zaten enes. bide i3 ler çift mi dedin duyamadım?

ByCalifornia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Zorlasak toplanırda i3ler çok pahalı. nerdeyse i5 4460 ile yarışıyor. i3 4170 nerdeyse 500 Lira. G3258 alınıp 1 sene içerisinde para toplarsa arkadaş gider bi i5 alır. Tabii kendi bileceği iş.

SincapÇocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1000 TL lik , 1300 TL lik , 2000 TL lik cart curt konular açıp duruyorsun. Sürekli cevap veriyoruz görevimiz yardım isteyene yardım etmek ama eşşeğin şeysine suyu kaçırma. Yeter artık .....
abim seni üzdüysem kusura bakma ama sen ilgilenmiyeceksen gereksi yorumda atma arkadaşlar cevaplıyorlar sağolsun hem sohbet hem topluyorlar işte.. bu arada kaba davrandıysam lütfen özür dilerim.

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
sistem toplatma fantazisi yapanlara sistem toplamıyorum..

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
bycalifornia kardeşim haklısındır malum dolar çok fiyatlar pahalı ancak arkadaşın pek sistemi almaya niyeti yok bence..

ByCalifornia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bycalifornia kardeşim haklısındır malum dolar çok fiyatlar pahalı ancak arkadaşın pek sistemi almaya niyeti yok bence..

Arkadaş ne istiyor onu anlamış değilm Troob. Kardeşim bence sen ne istediğine karar ver snra burdaki sistemlere bakıp seç bana sorarsan. İntel mi, AMD mi ? youtube yaz bir sürü test var. G3258 750ti GTa 5 testnin linkini attın yukarıda. yada Enesyüksel kardeşn dediği gibi bir apu sistem testlerine bak. Araştır biraz daha detaylı bilgin olur emin ol.

SincapÇocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş ne istiyor onu anlamış değilm Troob. Kardeşim bence sen ne istediğine karar ver snra burdaki sistemlere bakıp seç bana sorarsan. İntel mi, AMD mi ? youtube yaz bir sürü test var. G3258 750ti GTa 5 testnin linkini attın yukarıda. yada Enesyüksel kardeşn dediği gibi bir apu sistem testlerine bak. Araştır biraz daha detaylı bilgin olur emin ol.

beni anlayan bir abi çıktı işte sağol abicim. şey gtx 750 ti den iyi bir ekran kartı seçebilirmiydin yoks bu iyimi hem tşkler zaman ayırdığın iin

Bekle topluyorum.
tşk aabilerimm benim

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
Bu arada [MENTION=462155]enesyuksel[/MENTION] ; i3 ler 2 çekirdeklidir ancak sanal olarak 4 çekirdekli çalışırlar yani 4 çekirdek isteyen oyunlarda sıkıntı çıkarmazlar. ben bundan bahsetmiştim..

iyi forumlar.

enesyuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
31
Bu arada @enesyuksel ; i3 ler 2 çekirdeklidir ancak sanal olarak 4 çekirdekli çalışırlar yani 4 çekirdek isteyen oyunlarda sıkıntı çıkarmazlar. ben bundan bahsetmiştim..

iyi forumlar.
Tabiki doğru söylüyorsunuz 4 çekirdek gibi çalışırlar sıkıntı yok ama 1500 tlye i3lü sistem toplanamaz.

enes abime ve diyerlerine laf atma onlar burada emek harcıyorlar senin gibi saygısızlık yapmıyorlar.
Ekli dosyayı görüntüle 12458http://i.hizliresim.com/OZAVaQ.jpg
Ekli dosyayı görüntüle 12460