14,7 Megapiksellik Canavar

Frostban3

Profesör
Samsung Electronics, HD çekim yapabilen, dünyanın en yüksek çözünürlük değerlerinden birine ulaşan yeni NV100HD kompakt fotoğraf makinesini piyasaya sürdü.

Dünyanın önde gelen fotoğraf sanatçılarının da önerdiği, en yeni Samsung dijital fotoğraf makinesi NV 100HD'nin öne çıkan en önemli özelliği 14,7 Megapiksel çözünürlüğe sahip olması. Dijital kompak makinelerdeki en yüksek çözünürlük değerine ulaşan NV100 ile yüzde 500 yakınlaştırarak çektiğiniz detay fotoğraflarda bile piksellenme sorunu yaşanmıyor.Yüksek tanımlı (HD) fotoğraf ve film çekimi yapabilen NV100 ile aynı zamanda fotoğraflarınızı HDTV özellikli bir televizyonda sevdiklerinizle paylaşabiliyorsunuz. NV100, 3.6x Schneider Kreuznach objektifi ve 1280 x 720 piksel çözünürlüğü ile içinizdeki sanatçıyı harekete geçirmeye hazır.

Manzara Fotoğrafçılarının Yüzünü Güldüren Objektif

NV 100'ün geniş açılı (28 mm) objektifi ile şaşırtıcı güzellikte manzara resimleri yakalanabiliyor. Fotoğraf makinesi manzaranın hiçbir detayını kaybetmezken, HD kalitesinden de ödün vermiyor. Yüz mimiklerini bile yakalayan Samsung dijital fotoğraf makinalarındaki yüz tanıma özelliğinin yanı sıra, NV100'de göz kırpmaları ve gülümsemeleri algılayan özellikler de mevcut.

Türkiye'de 799 TL'den piyasaya çıkacağı açıklanan NV100 HD'nin siyah, üst paneli kırmızı gövdesi gümüş, üst paneli siyah gövdesi titanyum olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

:: Samsung'un yeni fotoğraf makinesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bilgi için: Samsung
SDN - http://shiftdelete.net
 

ekinoks

Üyecik
Bu fiyata bu makineyi alana kadar üzerine yüzde 50 koyup 1200 tl ye canon EOS 450d alırım en azından adam gibi bir makine elimde olur.
 
Üst