1300 liraya kadar telefon tavsiyesi

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meraba arkadaslar öncelikle vakip ayırdığınız için teşekkürler benim icin oyun müzik kamera kullanışlılık(karısık ve kullanışsız menülere sahip telefonlar istemiyorum) ve görüntü kalitesi çözünürlük önemlidir bu fiyata ne önerirsiniz lg optimus g 950 ile samsung galaxy s3 arasında kaldım sizlerinde önerilerini bekliyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

optimus g e975 mis ismi yanlıs yazmısım pardon

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Biraz daha ekleyip , s4 alsan.. Gerçi buradakiler HTC ONE diyor peygamber demiyor onu da söyleyeyim de..

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Bütçeyi arttırma imkanın yoksa LG Optimus G en iyi seçim olur.
Ama G'nin kamerası olması gerektiği kadar iyi değil.

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütceyi arttırma seceneğim pek yok gibi ve alan arkadaslardan duyumlarıma göre s4 ün s3 ten pek farkı yokmus yani elbette daha iyi ama o fiyat farkını vermeye değecek farklar yok diyolar.G nin kamerasını herkez söylüyor 13 gözüküyor ama cok kötü cekiyor diyolar orası tereddüt s3 ün kamerası g den daha mı iyi?

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Optimus g al eğer alamazsan da, şuan kullanmakta olduğum nexus 4 seni bekler :)

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
S3 le S4 arasındaki farklar saymakla bitmez
İlk fark kameralara
İkinci fark ekran boyutu ve çözünürlüğü biri 720 p yani yarı hd öbürü 1080p yani full hd
Üçüncü Fark Ramı Daha Fazla Oyunlarda Kasma Yapmax
Dördüncü fark İşlemcisi
Beşincisi İse Bataryaları

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ancak s4 biraz pahalı kacar sizce s3 mü optimus g mi ?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
kesinlikle optimus g diyorum s3 e o kadar para verilmez artık oyuncu biriyseniz optimus g de bulunan opengl 3.0 desteğinide göz önünde bulundurun bu destek ne s3 te nede türkiyedeki s4 te mevcut değil 1300 tl ye alınacak en iyi cihaz optimus g dir.

yada 1200 e nexus4 te düşünebilirsiniz fakat dahili hafıza ve multimedya olarak g önde

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
peki optimus g de batarya cıkmıyor diyorlar dogrumu dogru ise bir dezavantajı olurmu benim için ?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
bataryası çıkmıyor fakat aktif kullanımda 1 günü tamamlıyor 2100mah lik batarya bulunmakta.

birde şunu söyleyeyim optimus g de adreno 320 grafik işlemcisi var ve bu işlemciyi xperia z ve htc one gibi amiral gemi modelleride kullanmakta fakat bu iki cihazda ekran çözünürlüğü 1080p olduğu için 720p ekrana sahip optimus g de çok daha iyi performans vermektedir ekran çözünürlügü ne kadar yüksek olursa donanım o kadar zorlanır burada optimus g nin avantajı bulunuyor ve pratikte 1080p çözünürlük cep telefonlarında tamamen gereksiz.

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
optimus g alıcak gibiyim ancak hala bazı soru işaretleri var bataryanın çıkmaması herhangi bir sorun teşkil edermi? ve optimus g kullanışlımı yani benim için çok önemli özelliklerinden cok kullanımı önemli rahat olmalı kolay olmalı samsung bu işte hep bir numara olmustur o yüzden hala teknolojiden anlamayan insanlar direk samsungun en son cıkanını alırlar özelliklerine bile bakmadan lg de bu kullanış rahat mı kullanışlımı ?

Tommy Vercetti

Profesör
Reaksiyon puanı
1,634
optimus g alıcak gibiyim ancak hala bazı soru işaretleri var bataryanın çıkmaması herhangi bir sorun teşkil edermi? ve optimus g kullanışlımı yani benim için çok önemli özelliklerinden cok kullanımı önemli rahat olmalı kolay olmalı samsung bu işte hep bir numara olmustur o yüzden hala teknolojiden anlamayan insanlar direk samsungun en son cıkanını alırlar özelliklerine bile bakmadan lg de bu kullanış rahat mı kullanışlımı ?

teknosaya gidip bi inceleseniz eminim beğenirsiniz ha bu arada ekranı ikiye bölüp video izlerken nette gezinme yada mesaj yazma özelliği optimus g de mevcut

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
o ozellik (coklu pencere) s3 tede var birde lg nin satış sonrasi destegine bi bak

erhan49

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nexus 4 can sıkar sadeliği ve arttırılamayan 16 gblık hafızası ile.ama optimus g ise 32 lik hafızası şık arayüzü ve 1280 civarı fiyatı süper cazip bence.bu arada 32gb lık s3 1500 civarı hemde ram de 1gb.ama LG G ram de 2gb süper avantajlı yaaa kaçırmaa İst.Bilişimde 1285 galiba bi bak hele..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg optimus pro alman daha iyi olur aralarında 100 tl fark var donanım olarak pro daha ilerde ve uzun bir süre kullanabilirsin bataryasıda 3140 mah1.7GHz saat hızında çalışan Snapdragon 600 işlemci, 2GB RAM, 16GB dahili bellek, microSD kart girişi, 13MP çözünürlükte arka kamera, 5. nesil WiFi, Bluetooth 4.0

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Eğer ithalataçı garantiliyse sadece kliksaya götürüp garantiden yararlanabilirsin ama lg türkiye garantiliyse heryerde yaparlar

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar sizlere bir sey daha sorucam bende cardfinans var ancak teknosada cardfinansa taksit yok medyamarkt vatan computerdada lg optimus g yok lg shopta fiyatları daha mı pahalıdır yoksa daha mı ucuz ? ve ordan alsam taksit imkanı sunarlarmı ?

ve bu arada proyada baktm ancak hafızası 16 kamerası 8 falan özellikleri daha düsük geldi bana ?

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
S3 le S4 arasındaki farklar saymakla bitmez
İlk fark kameralara
İkinci fark ekran boyutu ve çözünürlüğü biri 720 p yani yarı hd öbürü 1080p yani full hd
Üçüncü Fark Ramı Daha Fazla Oyunlarda Kasma Yapmax
Dördüncü fark İşlemcisi
Beşincisi İse Bataryaları

Saymışsın bitmiş işte ahaha. Bunların hepsi donanım zaten, doğal olarak olması gereken şeyler ki iPhone sırf bunlar yüzünden baya eleştiri alıyor yani telefonu değiştirmek için gerekli bir sebep değil bunların hiçbiri. Zaten hepsini her marka yapıyor ekstrası ne? Sadece IR blaster eksta bir özellik başka yok. Yeni alan tabi ki S4 almalı ama S3'ü olan gidip de S4 almamalı. Fark nasıl olacak dersen One X ile One'a bak derim. Boomsound hoperlörler, Zoe çekebilme özelliği, tasarımdaki devasa gelişim, ki en önemlisi budur bi telefon için zira telefon dediğin bir aksesuardır, IR blaster keza One'da da var.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Meraba arkadaslar öncelikle vakip ayırdığınız için teşekkürler benim icin oyun müzik kamera kullanışlılık(karısık ve kullanışsız menülere sahip telefonlar istemiyorum) ve görüntü kalitesi çözünürlük önemlidir bu fiyata ne önerirsiniz lg optimus g 950 ile samsung galaxy s3 arasında kaldım sizlerinde önerilerini bekliyorum.

optimus g e975 mis ismi yanlıs yazmısım pardon

eger max 1300 tl verebilirim fazla veremem dersen iphone 4s yada nexus 4 derim ama nexus 4 ün kamerasıda pek iyi değil ama hız oyun performansı olsun süper cihaz nexus 4 s3 e girme derim artık çok kasıo ekran kötü optimus g de kamera kötü ben alsam nexus 4 alırım

cakenow35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lg shopta alsam fiyat artar mı azalırmı yani onlar daha ucuza mı satar ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
720 p yarı HD olmaz sadece HD olur yanlış bilgi vermeyelim