13 yaşındaki Türk kızın derisini yüzdüm! ERMENİ DOKTOR

spect0r3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu nasıl bir insanlıktır ya

[video=youtube;6zExCbsIORU]https://www.youtube.com/watch?v=6zExCbsIORU[/video]

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İnsanlıktan nasibini almamış caniler diyeceğim ama az kalacak bu içimin ateşini söndürmeye

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Bunlara sesimizi çıkarmadığımız için diğer tarafta sorgulanacağız sadece bu değil ırakta olanlar suriyede olanlar afganistanda cezayirde balkanlarda

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Dünyanın pek çok yerinde Türkler, Müslümanlar ve başka ulustan, başka dinden insanlar katlediliyor. Elinden gelip de ses çıkarmayanlar da bu işin vebalini yüklenir diye düşünüyorum. Allah hepsinin yardımcısı olsun.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bunlara sesimizi çıkarmadığımız için diğer tarafta sorgulanacağız sadece bu değil ırakta olanlar suriyede olanlar afganistanda cezayirde balkanlarda

Keşke sadece sesimizi çıkarmadığımız için sorgulansak. İşin kötüsü Suriyede olanlar da payımızı bilmem ama Amerikanın, Irak vahşetine biz ön ayak olduk. Onun hesabını nasıl verecez onu bilemiyorum.

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bide hiç rahatsızlık duymadım diyor paranoyak manyak dünyadaki şeytanlara bi örnek yaratık.. Allah zaten belanı vericek insanlıktan nasibini zeere almamış mahlukat..

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Allah belalarını versin hem bunu yapanların hem de "hepimiz ermeniyiz" naraları atanların. Alın görün ermeninin ne *ok olduğunu

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
bunların ne çocuğu olduğu ortada yazmaya gerek yok Allah belaların verecektir .

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Soyunuzun Allah belasını verse bize değmez kesin.

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
hepimiz ermeniyiz diye meydanlara çıkanlar izlesin bir daha aynı cümleyi kurarlarsa neyse şimdi sövmeyeyim ramazan ramazan...

efee05

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu adama ne yapsan az kalır, adam mı dedim? Cani köpek!!

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
böylelerini ibret olsun diye meydanda ipte sallandırıp k*pek gibi yalvartacaksın

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Nasıl bir küfür etsem diye düşünüyorum..ne etsem az gelir

dgarkn

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Açıklayın açıklayın Kadıköyde açık hedefsiniz nasıl olsa

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
daha bilinmeyen neler var neler

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Allah belasını versin. Polat Alemda bir film daha yapar alır intikamımızı :D çuval geçirme olayında da öyle olmuştu

cannac123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu forumda kufur yasak diye ilk defa rahatsiz oldum...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Zayıf düşersek başımıza gelecekler bunlar. O yüzden Güçlü ordu güçlü Türkiye dedik. Ama sığlar anlayamadı.

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bir gün hesap zamanı gelecek Allahın izniyle ...

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Allah belasını versin. Polat Alemda bir film daha yapar alır intikamımızı :D çuval geçirme olayında da öyle olmuştu

Bir kaç senedir Pana Filmin gündeminde böyle bir konu.Bekliyoruz Polat bizi kurtarsın diye

1992 de Hocalı da nelerin olduğunu tüm dünya gördü hamile kadınlara neler yapıldığını küçük çocuklara neler yapıldığını görmeyen kalmadı.Batıdaki Türk düşmanlığını Müslüman düşmanlığını hala göremeyenler var.Balayan gibi köpekler soysuzlar az değil

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Hitlerin yaptıkları nasıl alman ırkını bağlamıyorsa, Pkk nın yaptıkları nasıl kürt ırkını bağlamıyorsa, bir grup ermeninin yaptıkları da ermeni ırkını bağlamamalı.

IRK'çılık insanlık tarihinin en aşağılık suçlarından biridir, sizde bu suça ortak olmayın.

Tepkinizi ırkçılık dışında da gösterebilirsiniz.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hepimiz ermeniyiz diye meydanlara çıkanlar izlesin bir daha aynı cümleyi kurarlarsa neyse şimdi sövmeyeyim ramazan ramazan...

Hrant Dink'in katledilmesi çok yerinde bir davranışmıydı demek istiyorsun?

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hitlerin yaptıkları nasıl alman ırkını bağlamıyorsa, Pkk nın yaptıkları nasıl kürt ırkını bağlamıyorsa, bir grup ermeninin yaptıkları da ermeni ırkını bağlamamalı.

IRK'çılık insanlık tarihinin en aşağılık suçlarından biridir, sizde bu suça ortak olmayın.

Tepkinizi ırkçılık dışında da gösterebilirsiniz.

Hrant Dink'in katledilmesi çok yerinde bir davranışmıydı demek istiyorsun?
5 parmagın 5 i bir degil kalan 4 parmakta türkleri sevmez istisnalar kaideyi bozmazmış
hitlerin nazism düşüncesi kadar güzel bişey yok.

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Aklım durdu.Diyecek söz bulamıyorum.Lakin biz bu insanları izleyip Allah'a havale ettiğimiz sürece bu işlerin sonu gelmez.Müslümanlar her şekilde ezilmeye, öldürülmeye, sömürülmeye devam edicek.Tek çözüm İslam Birliği.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dünyada her millet tarafından yükselen bir milliyetçilik var ki özellikle Türklere karşı, biz ise hala milliyetçiliği ayaklar altına alalım. Milliyetçilik ve Türkçülük bizim için bir lüks değil zorunluluktur. Bu adama gelirse bunu bu zamana kadar yaşatanlara da yazıklar olsun.

Türker 26

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ermeniler bizi katletmeye başladı.Bizde pnları sürdük ama ne sürgün.Mallarını almalarına bile izin verdik.Sonra katletti olduk.Ruslar gibi sürseydik keşke.Ruslar karaçayları sürdü ona bile tepki yok.Valla git gide utanmaya başlıyorum.Ne ezik milletmişiz hep biz katledildik.Çin Rusya hatta ermeni köpekleri bile bizi katledio.Bi biz katledemedik.Sonra insanlıktandır.Haa b*k insanlıktan.Te Allahım.:cursing:

Ermeniler bizi katletmeye başladı.Bizde pnları sürdük ama ne sürgün.Mallarını almalarına bile izin verdik.Sonra katletti olduk.Ruslar gibi sürseydik keşke.Ruslar karaçayları sürdü ona bile tepki yok.Valla git gide utanmaya başlıyorum.Ne ezik milletmişiz hep biz katledildik.Çin Rusya hatta ermeni köpekleri bile bizi katledio.Bi biz katledemedik.Sonra insanlıktandır.Haa b*k insanlıktan.Te Allahım.:cursing:

Bu tür durumlarda Hitler e bağlıcaksın.
Katılıyorum. :devil2:

Son mesajlar