13 Yaşında Baba olmuş

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Arkadaşlar geçen gün arabayla teknoloji marketine giderken yoldaki güneşten dolayı kafamı biraz aşağı eğdim.(gözüm filan sulandı artık dayanamayıp başımı aşağı eğdim.)
Arabaların genelde paspasları kirlenmesin diye koyulan gazetede bir haber okudum ve şok oldum.
Haber aynen böyle :
Baba 13'ünde anne ise daha 15 yaşında...

İngiltere'de 13 yaşında bir çocuk kendisinden iki yaş büyük kız arkadaşından çocuk sahibi oldu. 5 gün önce Chantelle Steadman'ın kürtaj karşıtı olduğu için 3 kilo 200 gram olarak dünyaya getirdiği bebeğe Maise Roxanne ismi verildi. Alfie Pitten ve kız arkadaşı Chantalle, geçen yıl ilk tanıştıkları gece korunmasız olarak cinsel ilişkiye girdi. Chantelle 4 aylık hamileyken mide şikâyetiyle gittiği hastanede gerçeği öğrendi.

GERÇEĞİ SAKLADI
Ancak gerçeği 6 hafta boyunca ailesinden sakladı. Pazartesi günü kız bebek dünyaya getiren Steadman, "Doktor test sonuçlarıyla yanıma yaklaştı. Bana 'Seks yaptın mı?' dedi. Ben de 'evet' diye cevap verdim. 'O halde hamilesin' deyince de ağlamaya başladım" diye konuştu. Basının "Ona bakacak maddi imkânı nasıl sağlayacaksın" sorusuna Alfie, "Babam haftada 10 sterlin harçlık veriyor. Artık çocuğuma bakmak için harçlığımı artıcaktır herhalde" cevabını verdi. Alfie Pitten okuluna da devam ediyor. Chanetell'in annesi ise Sun gazetesine yaptığı açıklamada kızının hamile olmasının ilk başta kendisini şok ettiğini ancak daha sonradan bunu kabullendiğini söyleyerek "Kızımı çok seviyorum. Eşim işsiz. Alfie'nin ailesi ile elele vererek çocuğun bakımının üstesinden geleceğiz" dedi.
İngiltere 13 yaşında baba olan Alfie Patten'ı konuşuyor. 15 yaşındaki kız arkadaşıyla bir gecelik ilişkisi sonrasında baba olan küçük çocuk, cebinde para olmamasından yakınıyor ancak iyi bir baba olacağını iddia ediyor.
Kaynak

sp.gif

Ben işi normal bulmuyorum tabiki de ama işin en can alıcı kısmı şurası 13 Yaşında cebinde harçlığı olmayan çocuk nasıl oluyorda iyi bi baba olacağını iddia ediyor.Hatta verdiğim kaynaktada bu söz konusu edilmemiş ama ben oraya ekledim.Başka haber sitelerinde söz konusu geçiyor ve okuduğum posta gazetesinin son sayfasında da geçiyordu.

:: Ya sizin yorumunuz nedir ¿

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Hikayenin devamında aslında bu 13'lüğün onun babası olmadığı ortaya çıktı. Çocuğun babası aslında 17 yaşında başka bir çocukmuş. Galiba bu 13'lük biraz keriz görünmüş kıza :)

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey

Peter

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Hikayenin devamında aslında bu 13'lüğün onun babası olmadığı ortaya çıktı. Çocuğun babası aslında 17 yaşında başka bir çocukmuş. Galiba bu 13'lük biraz keriz görünmüş kıza :)
Olay baya karışık o zaman

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Hafızanda iyi tutmuşsun haberi Pitır :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...