12Numara.org Mehmet Ekici Ve Valbuena'yı Açıkladı

bilicimustafa12

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe yönetimine yakınlığı ile bilinen 12 Numara.org Twitter hesabından Mehmet Ekici ve Valbuena transferlerini açıkladı. resmi açıklamanın ne zaman yapılacağı ise merak konusu.

upload_2017-6-2_15-50-45.png

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen moderatör:

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Mehmet Ekici malum olayların başladığı zamanlarda belliydi Fenerbahçeye geleceği.Çünkü Ekicinin yaptığı açıklamada "Of spora giderim, Beşiktaş'a gitmem" demesi Trabzon camiasını biraz olsa da tepkisini çekti bu devirde ADAM olmak zordur ;)

Valbuena da ise geçen seneden direkten dönen bir transfer olmuştur.Geçen sene olmadı ama bu sene oldu.

Beylikdüzü Genç Fenerbahçeliler ;)

bilicimustafa12

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Mehmet Ekici malum olayların başladığı zamanlarda belliydi Fenerbahçeye geleceği.Çünkü Ekicinin yaptığı açıklamada "Of spora giderim, Beşiktaş'a gitmem" demesi Trabzon camiasını biraz olsa da tepkisini çekti bu devirde ADAM olmak zordur ;)

Valbuena da ise geçen seneden direkten dönen bir transfer olmuştur.Geçen sene olmadı ama bu sene oldu.

Beylikdüzü Genç Fenerbahçeliler ;)
Valbuena çok beğendiğim bir oyuncu , son vuruşları, gelişine şutları çok iyi. Ama bize gelince aynı şekilde iyi oynar mı tereddütteyim. Lakin Mehmet Ekici'ye inancım tam. Gösterdiği adamlık ile gönlümde taht kurdu.

michuozawa

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
493
kuyt geldiğinde ne yapar demiştim, aynı şeyi valbu'ya da yapıyorum sen de yanılt beni..

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Valbuena ile zaten anlaşılmıştı 12 numaraya gecikmiş. Herkes kötülüyor fakat bence çok iyi ve istediğim oyuncuydu. Fakat şimdi mehmet ekicide 10 numara pozisyonunda oynayan topçu orta sahada oynabilir mi ? iki yönlü olarak.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Valbuena ile zaten anlaşılmıştı 12 numaraya gecikmiş. Herkes kötülüyor fakat bence çok iyi ve istediğim oyuncuydu. Fakat şimdi mehmet ekicide 10 numara pozisyonunda oynayan topçu orta sahada oynabilir mi ? iki yönlü olarak.

Mehmet Ekici ile Valbueanı çok farklı oyuncular.Mehmet Ekici standart orta saha, Valbuena ise ofansif orta saha yani 3.bölge de oynayan adamdır.Çok isabetli transfer olmuş diyebiliriz.

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Mehmet Ekici ile Valbueanı çok farklı oyuncular.Mehmet Ekici standart orta saha, Valbuena ise ofansif orta saha yani 3.bölge de oynayan adamdır.Çok isabetli transfer olmuş diyebiliriz.

Bildiğim kadarıyla trabzonda 3. bölgede oyun kurucu olarak görev yapıyordu. Valbuenada normalde oyun kurucu fakat son zamanlarda sol kanat mevkide oynuyor.

bilicimustafa12

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Bildiğim kadarıyla trabzonda 3. bölgede oyun kurucu olarak görev yapıyordu. Valbuenada normalde oyun kurucu fakat son zamanlarda sol kanat mevkide oynuyor.
Valbuena ve Ekici Alex - Emre gibi, Ekici daha çok göbek oynayacaktır.
--- Gönderi Güncellendi ---
kuyt geldiğinde ne yapar demiştim, aynı şeyi valbu'ya da yapıyorum sen de yanılt beni..
İnşallah yanılırsın. Valbuena takım, hoca ile kollektif uyumu yakalarsa mükemmel bir katkı sağlayacaktır.

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70

Gerçek mevkisi ortasaha Trabzon da onun kadar yetenekli olmadığı için oraya koydular :)

bilicimustafa12

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
626
İnşallah yanılırsın. Valbuena takım, hoca ile kollektif uyumu yakalarsa mükemmel bir katkı sağlayacaktır.
Aykut Hoca işini bilir yeter ki resmi açıklamalar yapılsın.
Valbuena inşallah onunla boyu, yaşı vs özelliklerini alay konusu edenlerin Aykut hoca ile yüzünü kızartacak diye düşünüyorum
senin fikrin nedir?

BatuhanKoçak

Asistan
Reaksiyon puanı
70

Valbuena inşallah onunla boyu, yaşı vs özelliklerini alay konusu edenlerin Aykut hoca ile yüzünü kızartacak diye düşünüyorum
senin fikrin nedir?

Bu sadece bizim ülkemizde olan bir şey maalesef.Adamın bir şeyi kanıtlamasına gerek yok, şayet uyum sağlarsa her sene olduğu gibi transfer kazığı yemezsek Alex'ten sonra en büyük ve en iyi oyuncu diyebilirim tabi ofansif olarak.Fiziksel olarak da boyuna rağmen ben sahada mücadele eden, hep koşan ve hiç bitmek bilmeyen nefesiyle herkesi şaşırdı diye düşünüyorum.