Mehmet Ekici Resmen Fenerbahçe'de

Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
18922909_1512286338829872_5968162410135619604_o.jpg

Fenerbahçe Mehmet Ekici ile her konuda anlaşmaya vardı. Başarılı orta saha oyuncusu transfer döneminin açılmasıyla sarı-lacivertlilerle resmi sözleşmeye imza atacak.

Fenerbahçe, Mehmet Ekici ile her konuda anlaşma sağlandığını açıkladı. Sarı-lacivertli yönetim, Mehmet Ekici ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada oyuncuyla anlaşma sağlandığı ve 17 Haziran’da transfer sezonu resmen açıldığında resmi sözleşmeye imza atılacağı bildirildi.

Fenerbahçe, açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Kulübümüz, profesyonel futbolcu Mehmet Ekici ile yaptığı görüşmeler sonucu kulübümüze transferi konusunda prensip anlaşmasına varmıştır. Resmi transfer dönemi açıldıktan sonra Mehmet Ekici ile sözleşme imzalanacaktır. Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Bu açıklamanın ardından Ekici’nin sağlık kontrolünden geçtiği duyuruldu.

ekivi-1-_56188_46719.jpg

Fenerbahçe Mehmet Ekici’yle anlaşmaya varıldığını açıkladı

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Beklenen performansı göstereceğini sanmıyorum.
Ekicinin bjk fb arasındaki transfer olayında duruşununyeri grldi takdir yeri geldim çok eleştirdim.
Zira adamın kulübü bir kulüple kontakta iken kendisinin gidip başka bşr kulüple kontak kurması çok yanlış.
Ama verdiği sözden dönmemesini ve hiçbir şekilde o günden bugüne bu konu hakkında konuşmamasını de takdir etmedim değil