1200 - 1250 tl ye telefon önerisi

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
haklısın kardeşim sensation xe ile karıştırdım kusura bakma. zaten sensation xl bi esprisi kalmadı sensation alabiliyorsan xe almalısın.

aynen dediğin gibi ama 1250 ye note buldum çok temiz cihaz onu alıcam inş.

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Madem s2 alamiyorsun kesinlikle galaxy s plus. Baska bir bayidede takasa girebilirsin s2 ile bence. Ama illa olmuyo diyorsan galaxy s plus.

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Madem s2 alamiyorsun kesinlikle galaxy s plus. Baska bir bayidede takasa girebilirsin s2 ile bence. Ama illa olmuyo diyorsan galaxy s plus.

valla s2 yoktu ikinci el başka bayiilerde telefona biraz daha az para veriyolar bu bayide arkadaşım var onun sayesinde iyi bi fiyata veriyorum telimi. galaxy note varken s plus almak olmaz bence :D

Webkurum

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Evet tabiki olmaz. Note s2ninde ustunde ama 2.el. Ben sahsi olarak hic ikinci ele sicak bakmam. Kullanmadim suana kadar sukurler olsun. Tabiki sahsi gorusumdur durumlar itibariyle gerekebilir.

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet tabiki olmaz. Note s2ninde ustunde ama 2.el. Ben sahsi olarak hic ikinci ele sicak bakmam. Kullanmadim suana kadar sukurler olsun. Tabiki sahsi gorusumdur durumlar itibariyle gerekebilir.

bende ikinci ele pek sıcak bakmıyorum ama diğer türlüde telefon alamıyorum :D bide temiz bi cihaz 3 aylık falan sıkıntısı yok arkadaşım çalışıyor işte ona güveniyorum..

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
HTC evo 3d + çanta öneriyorum. Cepte özellikle yazın taşımak için çok büyük bir telefon ancak her aradığın özelliği karşılayan, hızlı, sağlam bir telefon.

grkm61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla samsung galaxy note aldım bugün :D