120 TL bandındaki en iyi Klavye !

Bu konuyu okuyanlar

csgbbb2

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Hepinize merhaba. Sizlere geçtiğimiz günlerde satın alıp çok memnun kaldığım , fiyat performans klavyesini kısaca anlatacağım. Bu fiyat bandında bulabileceğiniz en iyi klavyedir kendisi. Lafı fazla uzatmadan konuya geçeyim.
Klavye : Philips SPK8274-SPK8294 (ikisi de aynı ürün)
Artılar :
Işıkları : Ben Philips'in Ambilight teknolojili televizyonunu kullanıyorum ve televizyonumdaki ışığın aynısı klavyede mevcut. Gerçekten çok kaliteli ve canlı ışıkları var.
Fiyat : Bu fiyat bandında böyle kaliteli bir ürün bulmak imkansız. Hem Philips markalı bir ürün , şık bir ürün ve kaliteli bir ürün.
Boyut : Klavye ne çok büyük ne de çok küçük. Gayet uygun büyüklüklerde ve tuşlar arasında net bir boşluk var.
Yazı fontu : Tuşların üzerindeki yazının fontu gayet kalın ve net bir şekilde görülüyor.

Eksiler:
Malzeme kalitesi daha iyi olabilirdi ama üzmez.
Işıkları değiştirilmiyor sabit. Ama kapatıp açabilirsiniz ve şiddetini ayarlayabilirsiniz.
Tuşlar diğer klavyelere göre sert. İlk kullanımda basmakta zorlandım ama alışıyorsunuz.

Klavye hakkındaki yorumlarım bunlar. Bence ev ve ofis kullanıcıları için gayet ideal bir ürün. Sadece tuşlar biraz sert ama alışılıyor. Onun dışında pişman etmeyecek bir ürün.

Son mesajlar